مدت زمان یادگیری بوت استرپ

بعد از اینکه مقاله بوت استرپ چیست را در سایت منتشر کردیم حال باید به سراغ مدت زمان یادگیری بوت استرپ برویم و مدت زمان یادگیری بوت استرپ در سه سطح مختلف را مورد بررسی قرار دهیم.

مدت زمان یادگیری بوت استرپ

دوستان در مقاله مدت زمان یادگیری برنامه نویسی چند مورد را بررسی کردیم که تاثیر بسزایی در مدت زمان لازم برای یادگیری برنامه نویسی دارند. این چند مورد را دوباره در این مقاله به صورت کلی ذکر میکنیم.

  • زبان برنامه نویسی 
  • زمان روزانه برای برنامه نویسی
  • تمرین و تکرار 
  • الگوریتم و فلوچارت 
  • ضریب هوش
  • زبان انگلیسی 
  • ریاضیات 
  • سن 
  • اراده و حوصله‌

بوت استرپ چیست

یکی از روش های طراحی وبسایت استفاده از بوت استرپ است. بوت استرپ مجموعه ای از ابزارها برای طراحی و ایجاد صفحات وب است. این ابزارها میتواند فرم ها، دکمه ها، تب ها، ستون ها، نمودارها و دیگر اجزای رابط کاربری (اجزای صفحه وب) باشد. 
به صورت خودمونی اگر بخوام بوت استرپ را تعریف کنم باید بگم وقتی میخواهیم یک صفحه وب رو درست کنیم باید از طریق html، css و جی کوئری صفحه مورد نظرم رو کدنویسی کنیم، حال اگر بخواهیم یک صفحه وب را در سریع ترین شکل ممکن به صورت واکنشگرا طراحی کنیم بهترین گزینه استفاده از بوت استرپ است چون ابزاری های رو در اختیار ما قرار میدهد که روند طراحی و کدنویسی را سریعتر میکند. پیشنهاد میکنم برای آشنایی بیشتر با فریم ورک بوت استرپ مقاله بوت استرپ چیست را مطالعه کنید.

نکته ۱: بوت استرپ یک فریم ورک برای طراحی صفحات وب است.(اگر نمیدونید فریم ورک چیست مقاله فریم ورک رو مطالعه کنید.)

نکته ۲: بوت استرپ محبوب ترین فریم ورک جهت طراحی قالب وبسایت می باشد.

توجه: بوت‌ استرپ محبوب‌ترین پروژه در GitHub (شبکه اجتماعی برنامه نویسان) است که توسط NASA و MSNBC و دیگر سایتهای مطرح استفاده شده است.

مدت زمان یادگیری فریم ورک بوت استرپ

مدت زمان یادگیری بوت استرپ

برای اینکه مدت زمان یادگیری بوت استرپ رو مورد بررسی قرار بدیم باید در سه سطح مختلف مقدماتی، متوسطه و پیشرفته این موضوع رو مورد بررسی قرار دهیم.

یادگیری مقدماتی فریم ورک بوت استرپ:

برای تسلط به مباحث و اصول اولیه فریم ورک بوت استرپ باید حداقل ۴ تا ۵ ساعت وقت بذارید و حدود ۲۰ ساعت هم برای تمرین در نظر بگیرید.

یادگیری مقدماتی فریم ورک بوت استرپ:

اگر میخواهید با بوت استرپ سایت های خوبی رو درست کنید باید حداقل ۱۰ تا ۱۵ ساعت وقت برای آموزش بوت استرپ و حدود ۵۰ ساعت هم برای تمرین وقت صرف کنید.

یادگیری مقدماتی فریم ورک بوت استرپ:

بعضی ها میخواهند به صورت کامل به فریم ورک بوت استرپ مسلط شوند پس باید حدود ۱۰۰ ساعت وقت برای یادگیری و آموزش بوت استرپ در نظر بگیرید و حدود ۵۰۰ ساعت هم برای تمرین این مباحثی که یاد گرفته اید.

نکته: این آمار که ارائه دادیم یک آمار تقریبی برای یادگیری فریم ورک بوت استرپ است و برای هر کس با شرایطش فرق میکند. پیشنهاد میکنم مقاله مدت زمان یادگیری برنامه نویسی رو حتما مطالعه کنید.

آموزش بوت استرپ :

آموزش فریم ورک بوت استرپ

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top