سورس ماشین حساب با جاوااسکریپت و بوت استرپ

سورس کد ماشین حساب رو به زبان های مختلفی در سایت منتشر کردیم اینار سورس ماشین حساب با جاوااسکریپت و بوت استرپ  را آماده کردیم. سعی شده در این مدت سورس کد پروژه زیادی در سایت منتشر شود چون سورس کد منبع خوبی برای یادگیری و آموزش برنامه نویسی هست.

سورس ماشین حساب با جاوااسکریپت و بوت استرپ

سورس پروژه ماشین حساب با زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت و با تکنولوژی کدنویسی و طراحی شده است. این سورس کد با ترکیبی از html، جاوااسکریپت و بوت استرپ طراحی شده است. که میتوانید در پروژه های نرم افزاری خود ازش استفاده کنید. 

Bootstrap چیست؟

Bootstrap مجموعه ای از ابزارهای رایگان برای ایجاد صفحات وب و نرم افزارهای تحت وب است که شامل دستورات HTML، CSS و توابع جاوا اسکریپت جهت تولید و نمایش فرم ها، دکمه ها، تب ها، ستون ها و سایر المان های مورد نیاز طراحی وب می باشد.
Bootstrap در ابتدا توسط مارک اتو و جاکوب تورنتون و در جهت ایجاد یک چارچوب ظاهری مشخص و یکسان در ابزارهای توییتر طراحی و نوشته شد. قبل از شروع این پروژه نمونه های زیادی با همین رویکرد ایجاد شده بود که همگی با سرنوشتی مشابه و عدم استقبال طراحان وب دنیا مواجه شده بودند. به دلیل وجود مشکلات اساسی در نمونه های دیگر، سازنده اصلی توییتر یا همان مارک اتو تصمیم به ساخت یک سیستم داخلی و قدرتمند برای خود با نام Bootstrap گرفت.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۰.۱ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top