دانلود فیلم آموزشی برنامه نویسی ios | جلسه ۱۲

دانلود فیلم آموزشی برنامه نویسی ios

دانلود فیلم آموزشی برنامه نویسی ios

اگه دوره آموزش برنامه نویسی ios رو دنبال کرده باشید در جلسه ۱۱ که با عنوان آموزش برنامه نویسی ios به زبان فارسی | جلسه ۱۱ در سایت منتشر شده است به آموزش حلقه ها در برنامه نویسی ios پرداختیم در این جلسه ادامه مباحث قبل رو تمام میکنیم دوستانی که میخواهند لیست کامل دوره رو ببینند می توانند روی لینک دوره آموزش برنامه نویسی ios  کلیک کنند تا لیست کامل جلسات رو داشته باشند .

در جلسه دوازدهم دوره آموزش برنامه نویسی ios مطالب زیر ارائه می شود :

 • آموزش Control Flow. If در برنامه نویسی IOS
 • آموزش For در برنامه نویسی IOS
 • آموزش While Switch در برنامه نویسی IOS
 • و . . .

سیستم عامل ios چیست ؟

آی‌ اُ اِس (به انگلیسی: iOS) سیستم عامل همراه ؛ ساخته شده توسط شرکت اَپل است . یک سیستم عامل همراه است که در ابتدا برای آ‌یفون و آی‌پاد تاچ توسعه داده می‌شد، از آن زمان به بعد برای استفاده در سایر دستگاه‌های شرکت اَپل مانند آی‌پد و اَپل تی‌وی گسترش یافت. شرکت اَپل مجوز استفاده از آی‌ اُ اِس برای نصب بر روی سخت‌افزارهای شخص ثالث را نمی‌دهد. اَپ استور (App Store) در ۶ مارس ۲۰۱۲ دارای بیش از ۵۵۰٫۰۰۰ نرم‌افزار کاربردی بود که جمعاً بیش از ۲۵ بیلیون بار دانلود شده‌اند. در سه‌ماهه آخر سال ۲۰۱۰ این سیستم‌عامل ۱۶٪ از سهم سیستم‌عامل تلفن‌های هوشمند را در اختیار داشت، پایین‌تر از اندروید گوگل. این سیستم‌عامل در ماه مه ۲۰۱۰ در ایالات متحده آمریکا، ۵۹٪ از مصرف داده‌های وب تلفن همراه (از جمله استفاده از آی‌پاد تاچ و آی‌پد) را به خود اختصاص داد.

رابط کاربری آی‌ اُ اِس بر اساس مفهوم دستکاری مستقیم (به انگلیسی: concept of direct manipulation)، با استفاده از حرکات چند لمسی (به انگلیسی: multi-touch gestures) طراحی شده‌است. عناصر رابط کنترل از: switches و sliders و buttons تشکیل شده است. پاسخ به ورودی کاربر فوری است و رابط سیال را فراهم می‌کند. تعامل با سیستم عامل حرکاتی را شامل می‌شود از این جمله حرکات می‌توان: swipe, tap, pinch, reverse pinch که هر کدام از این‌ها تعاریف خاصی را در چارچوب IOS سیستم‌عامل و رابط کاربری چند لمسی آن را دارا می‌باشند.. شتاب‌سنج داخلی توسط برخی از برنامه‌های کاربردی مورد استفاده قرار گیرد که برای پاسخ به تکان دادن دستگاه (یکی از نتایج شایع آن دستور خنثی‌سازی است) و یا چرخش آن را به سه بعد (یکی از نتایج شایع آن تعویض از عمودی به افقی است).

modeiOS از OX مک مشتق شده‌است، که با آن که سهام آن به بنیاد داروین تعلق دارد، و در نتیجه این سیستم‌عامل شبه‌یونیکس از طبیعت است.

در iOS، چهار انتزاع لایه وجود دارد: لایهٔ هستهٔ سیستم‌عامل، لایهٔ هستهٔ خدمات، لایهٔ رسانه‌ها و کاکائو لایهٔ لمسی است. نسخه کنونی سیستم عامل ۷٫۱ با استفاده از حدود ۱٫۵–۱ گیگابایت ذخیره‌سازی دستگاه که با مدل‌های دیگر متفاوت است.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
 • ۱۱ مگابایت
 • سورس ایران
 • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۵ دیدگاه

علیرضا

سلام خسته نباشید
فاصله زمانی زیاد باشه برای قرار دادن فیلم های آموزشی موجب سرد شدن کاربر میشه
منتظر بقیه اموزش ios هستیم

پاسخ دهید
۲

  محمد همتی در پاسخ علیرضا

  علی جان ر حال ضبط بودیم
  امروز باز شروع میکنیم عزیز

  پاسخ دهید
  ۱

علیرضا

سلام خسته نباشید
کل آموزش رو کی تو سایت قرار میدهید .

پاسخ دهید
۲

  محمد همتی در پاسخ علیرضا

  سلام
  میذاریم کم کم
  از فردا دوباره ادامه آموزش رو میذاریم

  پاسخ دهید
  ۰

علیرضا

سلام خسته نباشید
آموزش خوبی دارید
کی کل دروس رو میزارید

پاسخ دهید
۱


Top