برنامه نویسی پایتون

باز با جلسه دیگر از دوره آموزش برنامه نویسی پایتون در خدمت شما عزیزان هستیم. در این پست جلسه سوم از این دوره رو برای دانلود قرار میدم اگه در خاطر شما عزیزان باشد اول یک دوره برگزار کردیم اما کاربران اسرار بر این داشتند که آموزش در پایتون ۳٫۴ باشد و ما دوره رو متوقف کرده و دوباره شروع به ضبط اموزش در پایتون ۳٫۴ کردیم تا به حال هم علاوه بر مقدمه ۳ جلسه از این دوره منتشر شده است که شما عزیزان میتوانید استفاده کنید .

برنامه نویسی پایتون

لازم به ذکر هست که این دوره به صورت رایگان ارائه شده است و خواهش دارم از دوستان عزیز این دوره رو اگر داخل سایت خودشون میذارن اولا رایگان بذارن بعدش با ذکر منبع باشد چون اخیرا متوجه شده ایم بعضی از دوستان این دوره رو با هزینه داخل ساتشون گذاشتند و کار بسیار زشت و زننده ی باشد .

همین دوره در سایت های همکار با قیمت بسیار بالایی به فروش میرسد ولی هدف گروه ما ارائه رایگان این مجموعه فیلم هست. کسانی که در مورد آموزش پایتون سوال دارند می توانند در همین پست در قسمت نظرات اعلام کنند تا مدرس دوره سوالات عزیزان در مورد پایتون رو پاسخ بدهد.

برای دسترسی به بقیه مطالب میتوانید از لینک دوره آموزش برنامه نویسی پایتون استفاده کنید و سایر جلسات رو ببینید و دانلود کنید.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۳۰ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top