سورس ربات تلگرام پیام ناشناس با قابلیت پنل و vip به زبان php

قبلا در سایت مطلبی منتشر کردیم با عنوان سورس ربات چت ناشناس به زبان php که با استقبال کاربران روبرو شد. در این مطلب سورس ربات تلگرام پیام ناشناس با قابلیت پنل و vip به زبان php آماده کردیم. در این ربات برخلاف ربات معرفی شده قبلی، چند امکان جدید اضافه شده است و امکان درآمد زایی هم به این ربات اضافه شده است. کاربری که عضو این ربات می شود علاوه بر این که یک پنل کاربری دارد بخش به نام بخش vip دارد که کاربر میتواند با واریز پول یا معرفی ربات به دیگران کاربر ویژه شود. در حالت ویژه چند امکان جدید اضافه شده است مثل تعیین جنسیت و چند چیز دیگر، که پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید. 

سورس ربات تلگرام پیام ناشناسسورس ربات پیام ناشناس جز سورس کدهای مورد علاقه کاربران در سایت است. لازم به ذکر است این سورس کد در سایت های دیگر به قیمت ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار به فروش میرسد ولی شما میتوانید به صورت هدیه از سایت سورس ایران دانلود کنید.

سورس ربات تلگرام پیام ناشناس به زبان php برنامه نویسی شده است اگر هم به زبان برنامه نویسی php مسلط هستید می توانید به راحتی سورس کد این ربات رو تغییر دهید و بر اساس نیاز خودتون امکانات به آن اضافه کنید. اگر به دنبال یادگیری و آموزش برنامه نویسی php هستید میتوانید از منابع زیر برای یادگیری برنامه نویسی php استفاده کنید.

ربات تلگرام پیام ناشناس با قابلیت پنل و vip

منابع مورد نیاز برای راه اندازی ربات تلگرام پیام ناشناس :

  • هاست با داشتتن ssl
  • سورس ربات تلگرام پیام ناشناس
  • توکن ربات
  • و …

آموزش راه اندازی ربات تلگرام پیام ناشناس:

ابتدا به ربات پدر رفته botfather@ و یک ربات بسازید و توکن ربات را کپی کنید و جایگزین توکن داخل ربات کنید تا ربات تلگرام پیام ناشناس بر اساس توکن ساخته شده شما درست شود. بعد از توکن و جایگزین کردن توکن در سورس، سورس مورد نظر را در هاست آپلود کنید.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۰.۰۷ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۱ دیدگاه

سعید جوشنی

سلام و عرض ادب

کاش یک اموزش کامل تر برای استفاده از این ربات قرار میدادین

پاسخ دهید
۲


Top