دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی PHP Essential به زبان اصلی

در این پست مجموعه آموزش برنامه نویسی PHP Essential به زبان اصلی  برای دوستان در نظر گرفته ایم. برای دوستانی که دنبال یک مجموعه هستند که از ابتدا PHP  رو آموزش داده و به صورت مقدماتی میخواهید یاد بگیرند پیشنهاد میکنم مطلب  “دانلود مجموعه فیلم PHP از مبتدی تا پیشرفته” ببینید. البته در زمینه آموزش برنامه نویسی php مطالب زیادی در سایت منتشر کردیم مثل آموزش php از صفر تا صد ، کتاب آموزش php7 ، کتاب آموزش php و دانلود فیلم آموزش PHP و MYSQL شرکت لیندا که جز مطالب و منابع خوب در این زمینه هستند.

فیلم آموزش برنامه نویسی PHP Essential

PHP چیست؟

PHP یک زبان قدرتمند برای ساخت وب سایت های پویا است. این زبان اسکریپتی میتواند با HTML ادغام شود. php یک زبان در سمت سرور است, بدین معنا که کدهای php روی سرور تفسیر میشوند و خروجی html و یا خروجی های دیگری تولید میکند که توسط کاربر قابل مشاهده است.

php در سال ۱۹۹۴ توسط Rasmus Lerdorf ارایه شد. از آن زمان تا به حال تغییرات زیادی در این زبان اسکریپتی تحت لینوکس ایجاد شده است و در حال حاضر نسخه ۵ آن توسط تیم گسترش دهنده php عرضه شده است. تا به امروز حدودا بیش از ۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰ وب سایت از این زبان برای ساخت برنامه های تحت وب خود استفاده کرده اند و به عنوان یکی از پرطرفدارترین زبان های اسکریپتی به حساب می آید.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۴۱۳ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top