آموزش برنامه نویسی جاوا در ۲۱ روز

آموزش برنامه نویسی جاوا

آموزش برنامه نویسی جاوا

یکی از زبان های برنامه نویسی که به شدت مورد استقبال برنامه نویس ها قرار گرفته است برنامه نویسی جاوا هست برنامه نویسی ای شئ‌گرا که توسط شرکت سان مایکروسیستمز ابداع شده است . زبان جاوا شبیه به ++C است اما مدل شیءگرایی آسان‌تری دارد و از قابلیت‌های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند. یکی از قابلیت‌های اصلی جاوا این است که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می‌دهد. ضریب اطمینان عملکرد برنامه‌های نوشته‌شده به این زبان بالا است و وابسته به سیستم‌عامل خاصی نیست، به عبارت دیگر می‌توان آن را روی هر رایانه با هر نوع سیستم‌عاملی اجرا کرد. برنامه‌های جاوا به صورت کدهای بیتی همگردانی (کامپایل) می‌شوند. که مانند کد ماشین هستند و به ویژه وابسته به سیستم‌عامل خاصی نمی‌باشند.

حال بعد از معرفی این زبان ، باید منابعی را برای یادگیری برنامه نویسی جاوا معرفی کنیم اگه مطالب سایت را دنبال کرده باشید حتما میدانید که داخل سایت مطالب بسیاری در مورد آموزش برنامه نویسی جاوا داخل سایت منتشر کردیم مثل :

یادگیری برنامه نویسی جاوا

امروز هم کتابی را آماده کردیم با عنوان آموزش برنامه نویسی جاوا در ۲۱ که که در قالب ۲۰۳ منتشر شده است این کتاب به صورت روان و کاربردی به آموزش برنامه نویسی جاوا می پردازد.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۱ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top