کتاب آموزش کامل css3

کتاب آموزش کامل css3

کتاب آموزش کامل css3

همیشه برای طراحی وب باید دانشجو html و css رو حتما بدونه چون اگه این دو زبان کدنویسی وب رو مسلط نباشه نمیتونه یک صفحه وب رو درست و طراحی کنه در این پست کتابی رو آماده کردیم که در قالب ۵۰ صفحه به صورت خلاصه و مفید زبان کدنویسی css3 رو آموزش میدهد.

این کتاب آموزشی شامل مجموعه از مقالات دوره ای و مرتبط به هم و چندین مثال علمی مختلف است که نویسنده در آنها تلاش کرده با زبانی ساده واز کوتاه ترین راه شما را با CSS آشنا کند. بعد از به پایان رساندن این کتاب شما می توانید با زبان ساده، وب سایت خودتان را به راحتی ایجاد کنید.فراگیری زبان CSS آسان است به شرطی که مقالات را دنبال کنید و پشت سر هم تکرار کنید تا کدهای CSS را یاد بگیرد.

یه توضیحی هم در مورد css بدیم شاید بعضی از دوستان ندونند ، شیوه‌نامهٔ آبشاری یا روی‌انداز آبشاری سَبْک یا سی‌اس‌اس (به انگلیسی: CSS: Cascading Style Sheets) در کنار اچ‌تی‌ام‌ال هستهٔ فناوری ساخت صفحه‌های وب هستند. سی‌اس‌اس روشی ساده برای نمایش چیدمان و جلوه‌های تصویری (مانند نوع قلم، رنگ و اندازه‌ها) بر صفحه‌های وب است. شیوه‌نامهٔ آبشاری از جنس زبان‌های نشانه‌گذاری، با ساختار متن سادهٔ رایانه هستند و درون هرکدام، دستورهایی آبشار مانند و پی‌درپی، برای چگونگی نمایش هر صفحه وب افزوده می‌شود. به گفته‌ای ساده تر، این دستورها روش نشان داده شدن قلم‌ها و اندازه‌شان، رنگ‌ها و پس زمینه‌ها، روش چیدمان موزاییک‌های دربرگیرنده داده‌ها (دیواره‌ها)، و بسیاری دیگر از عنصرهای ساختار هر صفحه وب را، درون خود جای می‌دهند.

بیشترین استفاده‌ای که از این زبان در حال حاضر می‌شود مشخص کردن سبک صفحهٔ وب اچ‌تی‌ام‌ال و اکس‌اچ‌تی‌ام‌ال است ولی آن را می‌توان بر هر نوع مستند اکس‌ام‌ال از جمله اس‌وی‌جی و اکس‌یوال اعمال کرد. نگهداری و تغییر مشخصات سی‌اس‌اس به عهدهٔ کنسرسیوم وب جهانگستر است.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • 3.7 مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top