دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی جاوا برای مهندسین نرم افزار

در این پست کتاب آموزش برنامه نویسی java را برای اشتراک آماده نموده ایم . کتابی که هم اکنون به شما معرفی می کنیم ، کتابی است تحت عنوان « برنامه نویسی Java برای مهندسین نرم افزار » که در آن سعی شده زبان برنامه نویسی جاوا به صورت کارشناسانه مورد تحلیل و آموزش قرار بگیرد. مطمئنا کتاب مذکور منبعی بسیار مناسب برای کسانی است که با برنامه نویسی به زبان های دیگر آشنا هستند و می خواهند زبان جاوا را فرا گیرند.

کتاب آموزش برنامه نویسی جاوا برای مهندسین نرم افزار

توضیحات مختصری در مورد برنامه نویسی java :

جاوا (Java) یک زبان برنامه ‌نویسی شی گرا (Object Oriented) می باشد که شرکت سان مایکروسیستمز آن را ابداع کرده ‌است. زبان جاوا شبیه به ++C است اما مدل شیءگرایی آسان تری دارد و از قابلیت های سطح پایین کمتری پشتیبانی می کند. یکی از قابلیت‌های اصلی جاوا این است که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می‌دهد. ضریب اطمینان عملکرد برنامه‌های نوشته‌شده به این زبان بالا است و وابسته به سیستم عامل خاصی نیست، به عبارت دیگر می‌توان آن را روی هر رایانه با هر نوع سیستم عاملی اجرا کرد.

در سایت مطالب زیادی در زمینه آموزش برنامه نویسی جاوا منتشر شده است مثل دانلود کتاب آموزش جاوا به زبان فارسی، آموزش برنامه نویسی جاوا و آموزش برنامه نویسی جاوا در ۲۱ روز که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۳.۲ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top