دانلود آموزش SQL Server جلسه ۶۱

دانلود آموزش sql server

دوره آموزش SQL Server

در این جلسات آخر دوره آموزش پایگاه داده sql server به بحث آموزش افزایش سرعت در sql server  پرداختیم و سعی شده بیشتر در مورد سرعت در sql صحبت کنیم در این جلسه هم به سراغ آموزش افزایش سرعت در sql رفته ایم و بحث تاثیر ایندکس بر سرعت sql رو آموزش میدهیم .

تأثیر ایندکس در سرعت SQL Server :

همه ما می دانیم که بازیابی اطلاعات از یک لیست مرتب شده به مراتب سریعتر از یک لیست نامرتب می باشد. بنابراین SQL Server نیزجهت واکشی اطلاعات از مکانیزم های مربوط به مرتب سازی استفاده می کند تا بتواند داده ها را سریع تر در اختیار کاربران قرار دهد. یکی از این مکانیزم ها ایندکس می باشد.

به طور خیلی ساده ایندکس یک لیست مرتبی از داده ها است که بر اساس یک نظم و یا چینش خاص مرتب شده است، این چینش و یا نظم بر اساس عدد، رشته، تاریخ و … می باشد.

اگه اطلاع داشته باشید یکی از محبوبترین پایگاه داده های موجود پایگاه داده SQL Server هست که مورد توجه خیلی از کاربران بخصوص ایرانی قرار گرفته است در این دوره ما از SQL Server 2008 استفاده کردیم به دلیل این که در اکثر ادارات ، شرکت ها و موسس های خصوصی و غیر خصوص دارند از نسخه ۲۰۰۸ استفاده میکنند بعدش کسانی که بتوانند با پایگاه داده SQL Server 2008 کار کنند می توانند از نسخه های قبلی و بعدی به راحتی استفاده کنند.

مطالبی که در این جلسه تدریس شده است :

  • تاثیر ایندکس بر سرعت sql

پایگاه داده SQL Server :

مایکروسافت اس.کیو.ال سرور یا مایکروسافت سی‌کول سرور (به انگلیسی: Microsoft SQL Server) یک نرم‌افزار سیستم مدیریت بانک‌های اطلاعاتی است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده می‌شود.

دوستانی که میخواهند به صورت کامل دوره رو خریداری کنند :

دوستان عزیزی که میخواهند دوره رو به صورت جلسه ای تهیه کنند می توانند از لینک زیر استفاده کنند .

لیست جلسات دوره جامع آموزش پایگاه داده SQL Server

خرید محصول

برای خرید محصول بر روی لینک های زیر کلیک کنید

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top