آموزش ASP Core – جلسه ۴

به تازگی دوره رو در سایت برگزار کردیم که در مورد آموزش ASP Core می باشد که ادامه دوره آموزش ASP.Net MVC میباشد. در این لحظه از دوره آموزش ASP Core سه جلسه منتشر کردیم که با عنوان  آموزش ASP.Net Core1  ، دانلود آموزش ASP.Net Core و آموزش MVC Core در سایت قرار گرفتند. در این پست جلسه چهارم از دوره آموزش ASP.Net Core1 رو آماده کردیم دوره به گونه ای پیاده شده که چندین بخش مهم یک پرتال خبری را با مفاهیم Mvc Core برنامه نویسی می شود و دستورات مختلفی که وجود دارند را پیاده می کنیم. در این فیلم آموزشی به بررسی تغییرات ‎ Models ،‎ Controllers ، Views می پردازیم و در ادامه معرفی ویو ‎ Layout ، StartPage ،‎ Importرو در دستور کار قرار داده ایم.

فیلم آموزش ASP Core

پس از پیاده سازی دوره آموزش طراحی فروشگاه با Asp.net Mvc 5  و فراگیری این زبان برنامه نویسی این بار برای فراگیری زبانAsp.net Mvc Core 1 که نسلی نو از این زبان برنامه نویسی تحت وب می باشد برآمدیم. در این دوره که به معرفی زبان Asp.net Mvc Core 1 خواهیم پرداخت با تغییرات ویژوال نسخه ۱۵ به بعد و نسخه Core آشنا خواهیم شد و نحوه کدنویسی Mvc Core را با استفاده از بستر دستورات EF7  و Entity  و Identity فراخواهیم گرفت.

Asp.Net Core  چیست ؟

ASP.NET Core 1.0، که پیشتر با نام ASP.NET 5 معرفی شده بود، بازنویسی کامل ASP.NET است که با ایده‌ی کاملا ماژولار بودن، تهیه شده‌است و از طریق آن، قابلیت به روز رسانی منظم و توزیع آسان از طریق نیوگت، میسر خواهد شد. به علاوه در آن، بسیاری از الگوهای برنامه نویسی شی‌گرا مانند تزریق وابستگی‌ها، به صورت توکار و از ابتدا پشتیبانی می‌شوند.

ASP.NET Core 1.0 مدل برنامه نویسی ASP.NET MVC و Web API را به صورت یکپارچه ارائه می‌دهد و دیگر خبری از ارائه‌ی مجزای این‌ها نخواهد بود و دقیقا بر مبنای مفاهیم برنامه نویسی این دو بنا شده‌است.

دانلود فیلم آموزش ASP Core

مطالبی که در جلسه چهار دوره آموزش ASP Core ارائه شده اند :

  • پیکر بندی روت اصلی پروژه
  • معرفی بخش های MVC Core
  • ایجاد لایه بندی ها و صفحه شروع پیش فرض
  • ایمپورت کردن بعضی مسیرهای پرکاربرد

دوستانی که میخواهند به صورت کامل دوره رو خریداری کنند :

دوستان عزیزی که میخواهند دوره رو به صورت جلسه ای تهیه کنند می توانند از لینک زیر استفاده کنند .

لیست جلسات دوره آموزش طراحی سایت با ASP.Net Core1 (بیش از ۳۳ ساعت)

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۵۴ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top