فیلم آموزش برنامه نویسی پایتون

در این پست با جلسه ای دیگر از دوره برنامه نویسی پایتون در خدمت شما عزیزان هستیم اگر پیگیر این دوره باشید تا با این لحظه ۱۰ جلسه از این دوره برنامه نویسی منتشر شده البته با یک جلسه مقدمه که به صورت رایگان داریم این دوره رو برگزار میکنیم.

فیلم آموزش برنامه نویسی پایتون جلسه ۱۰

تا به این لحظه فصل اول این دوره به اتمام رسیده و از این جلسه وارد فصل دوم آموزش پایتون میشیم که در این فصل بیشتر تمرکز بر روی آموزش شی گرایی در پایتون هست و در این جلسه مقدمات شی گرایی آموزش داده میشه که به نظرم جلسه مهمی هست چون اگر مقدمات رو خوب یاد نگیرین جلسات بعدی رو به خوبی متوجه نمیی شید و دچار مشکل می شوید پس این جلسه رو به خوبی هم نگاه کنید و هم مباحثش رو تمرین کنید.

یک نکته رو هم یاد آوری کنم از تمام دوستان عزیزی که این دوره رو همراهی میکنند خواهشمندم اگر از این دوره استفاده میکنند و داخل سایت خودشون میذارن لطفا لینک مطلب و منبع رو بذارید تا حداقل حق مولف رعایت بشه و ممنونم از این کار دوستان.

کسانی که در مورد آموزش پایتون سوال دارند می توانند در همین پست در قسمت نظرات اعلام کنند تا مدرس دوره سوالات عزیزان در مورد پایتون رو پاسخ بدهد.

برای دسترسی به بقیه مطالب میتوانید از لینک دوره آموزش برنامه نویسی پایتون استفاده کنید و سایر جلسات رو ببینید و دانلود کنید.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۱۷ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top