سورس ربات آپلود فایل در تلگرام به زبان php

یکی از ربات های تلگرام که به شدت بین کاربران محبوب است ربات آپلود فایل در تلگرام است. البته این رو بگم که در خود تلگرام تا ۱ گیگ میتوانید فایل ارسال کنید اما اگر فایل شما بیش از یک گیگ باشد میتوانید از ربات ارسال فایل تا یک و نیم گیگ استفاده کنید. این ربات به شما کمک میکند که فایل های حجم را داخل تلگرام ارسال کنید. در این مطلب سورس کد ربات آپلود فایل تا ۱٫۵ گیگ را آماده کردیم که میتوانید از همین پست دانلود کنید.

سورس ربات آپلود فایل در تلگرام به زبان php

اگر به دنبال این هستید که سورس کد ربات تلگرام دانلود کنید داخل سایت سورس ایران منابع زیادی در این زمینه وجود دارد مثل دانلود سورس موبوگرام، سورس ربات فایل ساز به زبان php، سورس ربات سین ساز به زبان php و سورس ربات چت ناشناس به زبان php که با استقبال کاربران روبرو شدند بخصوص سورس موبوگرام که میتوانید به صورت رایگان دانلود کنید.

اگر هم به زبان برنامه نویسی php مسلط هستید می توانید به راحتی سورس کد این ربات رو تغییر دهید و بر اساس نیاز خودتون امکانات به آن اضافه کنید. اگر به دنبال یادگیری و آموزش برنامه نویسی php هستید میتوانید از منابع زیر برای یادگیری برنامه نویسی php استفاده کنید.

سورس ربات آپلود فایل در تلگرام به زبان php

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۰.۰۳ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top