سورس کد پروژه خواندن اطلاعات اکسل در ASP.NET

سورس کد پروژه خواندن اطلاعات اکسل در ASP.NET

سورس کد پروژه خواندن اطلاعات اکسل در ASP.NET

یکی از سورس پروژه هایی که به شدت مورد استفاده کاربران و برنامه نویس ها قرار میگیرید سورس پروژه خواندن اطلاعات اکسل در ASP.NET هست در این پست سورس پروژه خواندن اطلاعات اکسل رو آماده کردیم پروژه به زبان سی شارپ و VB.NET در محیط ASP.NET طراحی و برنامه نویسی شده است . در این پروژه نیز با نمایش اطلاعات فایل اکسل را در GridView بررسی کردیم پیشنهاد میکنم از این پروژه برای پیش نمایش فایل خودتون استفاده کنید.

همیشه وقتی نیاز است با فایل های آفیس کار کنیم با نسخه های آن و یا نسخه های موجود مشکل داریم، در این پروژه با موضوع خواندن اطلاعات اکسل ورژن ۲۰۰۷ به بالا در ASP.NET تا حدودی مشکل حل شده است .در این پروژه از ورژن ۲۰۰۳ هم پشتیبانی میشود که کاملا با فرایند API های آفیس آشنایی پیدا کنید.

در واقع در این پروژه قادر خواهید بود فایل هایی با فرمت آفیس ۲۰۰۳ و همچین ۲۰۰۷ به بالا را فراخوانی و استفاده کنید.حدالامکان نام Sheet ها را فارسی قرار ندهید که به مشکلی بر نخورید. لازم به ذکر است این سورس کدهایی که داخل سایت منتشر میکنیم میتواند به عنوان منبعی فوق العاده برای آموزش برنامه نویسی استفاده کرد ، پیشنهاد میکنیم حتما از این سورس پروژه ها برای یادگیری برنامه نویسی مورد نظرتون استفاده کنید چون نکات کلیدی خوبی رو در خودش جای داده ، شاید ابتدا سخت به نظر برسد ولی وقتی که چند سورس کد پروژه رو مورد بررسی قرار میدید کم کم این امر و آنالیز کردن راحتر می شود .

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۰.۰۷
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top