دانلود سورس پروژه به زبان WPF – بیش از ۷۰ پروژه

70 پروژه به زبان WPF

سورس پروژه به زبان WPF

در این پست سورس پروژه ی برنامه نویسی به زبان دبلیو پی اف براتون آماده کردیم. که پیشنهاد میکنم از این سورس کدها در جهت آموزش برنامه نویسی استفاده کنید چون سورس کد منبع خوبی برای یادگیری برنامه نویسی هست.

این مجموعه شامل سورس کدهای زیر می باشد  :

 • کتابخانه الکترونیکی
 • سورس عوض کردن رنگ
 • سورس عوض کردن عکس
 • سورس بازکردن پوشه
 • سورس کتاب طلایی
 • سورس ارسال ایمیل
 • سورس فیس بوک
 • سورس بازکردن موزیک
 • و ده ها سورس دیگر….

تکنولوژی (WPF (windows presentation foundation چیست و چه مزیتی دارد؟

بنیان نمایش ویندوز (به انگلیسی: Windows Presentation Foundation) (یا WPF) که توسط مایکروسافت ایجاد شد، یک زیر سیستم گرافیکی برای رندر کردن واسط های کاربر در برنامه های کاربردی تحت ویندوز می باشد. WPF بستری هسته WPF یک موتور رندرینگ برداری و مستقل از وضوح تصویر است که برای بهره برداری از مزایای سخت افزار های گرافیکی امروزی ساخته شده است. تعبیه WPF در نسخه های سیستم عامل ویندوز از ویندوز ویستا و ویندوز سرور ۲۰۰۸ آغاز شد، که البته در ویندوز XP و ویندوز سرور ۲۰۰۳ نیز قابل استفاده است.

WPF که پیشتر به نام “Avalon” شناخته می شد،اولین بار به عنوان بخشی از چارچوب دات نت ۳ به بازار آمد. WPF به جای استفاده از سیستم قدیمی تر واسط دستگاه گرافیک (GDI) از دایرکت ایکس استفاده می کند. WPF سعی دارد که مدل پایداری از برنامه نویسی ارائه کند که در آن واسط کاربر از منطق تجاری(Business Logic) برنامه کاملا جدا باشند. از این جهت شباهت زیادی به XUL و SVG دارد.

WPF از XAML (با تلفظ زمل)، که از مشتقات ایکس‌ام‌ال (XML) است، برای تعریف و پیوند عناصر تشکیل دهنده واسط کاربر استفاده می کند. برنامه های WPF می توانند به صورت مستقل ومنزوی یا به صورت شی ادغام شده در یک صفحه وب به کار روند.

مایکروسافت سیلورلایت نیز از WPF استفاده می کنند تا کنترل های وب ادغام شده در صفحات را به شیوه ای قابل مقایسه با ادوبی فلش ارائه دهد،اما تاکید آن بیشتر بر مدل شیئی واسط کاربر است تا پویانمایی. سیلور لایت از رندرینگ زمان اجرای سه بعدی پشتیبانی نمی کند.

ویژگی‌های WPF : 

بنیان نمایش ویندوز مجموعه ای از امکانات و ویژگیها را به برنامه نویسان می دهد تا بتوانند به آسانی واسط های کاربر خیره کننده ای ایجاد کنند. این ویژگیها شامل موارد زیر می گردد:

بستری یکپارچه برای تولید واسط های کاربر امروزی   : 

پیش از WPF ، ساختن واسط کاربر برای برنامه های تحت ویندوز نیازمند به استفاده از فناوریهای مختلفی مانند GDI+، Windows Forms و بسیاری دیگر بود. WPF کارکرد های فناوریهای مختلف را در یک فناوری کنار هم گردآورده است تا ایجاد واسط های کاربر غنی و خیره کننده آسانتر گردد.

امکان همکاری موثر بین برنامه نویسان و طراحان واسط کاربر  : 
با استفاده از زبان نشانه کذاری زمل (XAML) امکان این به وجود می آید که طراحان واسط کاربر طراحی های گرافیکی خود را انجام دهند و برنامه نویسان کد لازم برای جان دادن به واسط کاربر راایجاد کنند.

برنامه نویسی با WPF :

WPF به صورت زیرمجموعه ای از کلاسها در مجموعه کلاسهای دات نت(نسخه های ۳و ۴ یا احتمالا بالاتر ) هستند که اکثرا در فضای نام “System.Windows” قرارگرفته اند. علاوه بر این مایکروسافت ساختار های برنامه نویسی جدیدی مانند Dependency Property و Routed Event را ارائه نموده است.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
 • 47 مگابایت
 • سورس ایران
 • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top