دانلود دی کامپایلر جاوا برای ویندوز

دانلود دی کامپایلر جاوا برای ویندوز

دانلود دی کامپایلر جاوا برای ویندوز

(تبدیل فایل .jar به سورس)

سلام خدمت کاربران عزیز 

در این پست میخوایم یک نرم افزار برای دی کامپل کردن فایل هایی با پسوند jar  رو معرفی کنیم که به راحتی می توانید فایل های جاوا رو به سورس دی کامپایل کنید .این نرم افزار فقط مختص سیستم های عامل ویندوزی می باشد .

شاید تا کنون برای شما نیز پیش آمده باشد که نیاز پیدا کرده باشید که یکی از اپلیکیشن های اندرویدی را کمی دست کاری کرده و تغییراتی در آن ایجاد کنید، ولی آن اپلیکیشن متن باز نبوده و فقط فایل باینری با پسوند APK را در اختیار داشته باشید، در این صورت تنها راهی که پیش روی شماست، رفتن به سراغ مهندسی معکوس و دی کامپایل کردن فایل های باینری جاوا است. دی کامپایل کردن فایل‌های باینری جاوا و سایر زبان‌ها هم از دیرباز مطرح بوده. ابزارهای بسیاری وجود دارد که به شما اجازه دی کامپایل کردن پکیج‌های باینری اپلیکیشن‌ها و تا حدودی دسترسی به سورس آن‌ها را فراهم می کند که در بعضی موارد با تلاش فراوان در نهایت کد منبع آن قابل فهم و خواندن می شود.

AndroChef Java Decompiler نرم افزاری قدرتمند و کاربردی برای دی کامپایل فایل های apk., dex, jar و java class-files است. AndroChef Java Decompiler یک نرم افزار حرفه ای برای بازسازی Source Code ها از فایل های دودوئی ClASS کامپایل شده است. استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است. این نرم افزار می تواند با ایجاد Source Code های دقیق، پیچیده ترین اپلت ها و دودوئی های Java 6 را دیکامپایل کند. این نرم افزار دیکامپایلری قدرتمند برای جاوا است که سورس کدهای اصلی را از فایل های باینری CLASS بازسازی می کند. این ابزار ساده اما قدرتمند به شما اجازه می دهد که جاوا و دالویک بایت کد (DEX, APK) را به سورس جاوای قابل خواندن، دیکامپایل کنید. AndroChef Java Decompiler برنامه بسیار مفیدی برای توسعه دهدگان جاوا، برنامه نویسان، مهندسان نرم افزار و علاقه مندان در این زمینه است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار AndroChef Java Decompiler:
– دیکامپایل فایل های apk., dex, jar و java class-files
– بازسازی سورس کدهای اصلی از فایل های باینری CLASS
– ابزاری ساده و قدرتمند
– دیکامپایل پیچیده ترین اپلت ها و باینری های Java 6 با ایجاد Source Code های دقیق
– قابلیت عیب یابی وفایل های Class
– استفاده آسان
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
– و …

 

راهنمای نصب نرم افزار :

۱- نرم افزار را نصب کرده و اجرا نکنید.
۲- فایل موجود در پوشه ی Cracked File را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و جایگزین فایل اصلی کنید.
۳- نرم افزار را اجرا کرده و زمانی که پنجره ی فعال سازی برای شما نمایش داده شد بر روی گزینه ی If you have completed a purchase and need to enter your key, click here کلیک کرده و برای رجیستر کردن نرم افزار از اطلاعات موجود در فایل Serial.txt استفاده کنید.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • 6.5 مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۱ دیدگاه

Logan

با تشکر از سایت خوبتون

مشکلی که داره اینه که هر فایلی بهش میدم خطا can not be determined میده تمام سایت های خارجی رو هم گشتم اما به نتیجه نرسیدم اگه میشه لطف کنید بگید برای رفع این مشکل باید چکار کنم؟

پاسخ دهید
۰


Top