سورس کد معکوس کردن اعداد به زبان سی پلاس پلاس

سورس کد معکوس کردن اعداد به زبان سی پلاس پلاس

سورس کد معکوس کردن اعداد به زبان سی پلاس پلاس

یکی از تمرین های که خیلی از اساتید زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس به دانش آموزان و دانشجویان میدهند معکوس کردن اعداد اعداد هست که باید کد آن را بنویسند در این پست سورس کد معکوس کردن اعداد که مقدار اعداد ورودی را معکوس کرده و چاپ میکند رو آماده کرده ایم، پروژه در محیط borlandC++ برنامه نویسی شده است . البته داخل سایت سورس های زبان های مختلفی برای دانلود قرار داده شده است چند نمونه کد دیگر که جز تمارین اساتید زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس هستند مانند سورس کد پروژه حسابداری مرکز آب به زبان سی پلاس پلاس یا سورس کد آموزش کار با توابع در سی پلاس پلاس و سورس کد کار با آرایه به زبان سی پلاس پلاس که می توانید دانلود کنید و استفاده نمایید .

سی پلاس پلاس :
++C (بخوانید سی پلاس‌پلاس) یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا، سطح بالا و چندرگه (که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند)، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است. از آنجا که در سی++ اشیاء را می‌توان ابتدا به ساکن از کلاس‌هایی ایجاد کرد که به هیچگونه سلسله مراتب رده‌ها و وراثت مقید نیستند، لذا سی++ از برنامه‌سازی شیء بنیاد (object-based programming) نیز پشتیبانی می‌کند. ++C به همراه جد خود C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هستند.

++C یک زبان سطح میانی در نظر گرفته می‌شود؛ این زبان دارای قابلیت زبان‌های سطح بالا و پایین به‌صورت هم‌زمان است.

++C توسط بی‌یارنه استراس‌تروپ ریاضیدان دانمارکی در سال ۱۹۷۹ در آزمایشگاه‌های بل (Bell Labs)، برای بهبود زبان سی و بر مبنای آن ساخته شد و آن را «C با کلاس» (C With Classes) نام‌گذاری نمود. در سال ۱۹۸۳ به ++C تغییر نام داد. توسعه با اضافه نمودن کلاس‌ها و ویژگی‌های دیگری مانند توابع مجازی، سربارگزاری عملگرها، وراثت چندگانه، قالب توابع، و پردازش استثناء انجام شد. این زبان برنامه‌نویسی در سال ۱۹۹۸ تحت نام ISO/IEC ۱۴۸۸۲:۱۹۹۸ استاندارد شد. نسخهٔ فعلی استاندارد این زبان ISO/IEC ۱۴۸۸۲:۲۰۱۴ است.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۴۰ کیلوبایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top