سورس ربات تلگرام همسر آینده با پنل مدیریت به زبان php

در این پست سورس ربات تلگرام همسر آینده با پنل مدیریت به زبان php را آماده کردیم که جز ربات های سرگرم کننده تلگرام است.
ربات (همسر آینده تتون چه شکلیه) یک ربات بسیار جالب و سرگرم کننده است که می‌تواند شما و اطرافیانتان را مدتها مشغول کند. طرز کار این ربات به این شکل است که شما نام و نام خانوادگی خودتون یا دوستانتون را وارد میکنید و ربات عکس احتمالی همسرتان را به شما نشان میدهد!  همچنین پس از اینکه عکس همسرتان را دیدید میتونید با دیگران در گروه ها به اشتراک بگذارید! این ربات بیشتر جنبه سرگرمی دارد پس اگه همسرتون زیادی زشت یا خوشگل شد جدی نگیرید.

در این مدت تعداد زیادی سورس ربات تلگرام در سایت منتشر کردیم مثل سورس ربات تلگرام نظر سنجی با پنل مدیریت به زبان php، سورس ربات تلگرام فروشگاه با پنل مدیریت به زبان php، سورس ربات تلگرام ماشین حساب به زبان php، سورس ربات تلگرام دوز به زبان php، سورس ربات پیام رسان ساز به زبان php و سورس ربات سین ساز به زبان php که مورد توجه و استقبال کاربران قرار گرفته اند.

سورس ربات تلگرام همسر آینده

منابع مورد نیاز برای راه اندازی ربات تلگرام :

  • هاست با داشتتن ssl
  • سورس ربات تلگرام پیام ناشناس
  • توکن ربات
  • و …

آموزش راه اندازی ربات تلگرام :

ابتدا به ربات پدر رفته botfather@ و یک ربات بسازید و توکن ربات را کپی کنید و جایگزین توکن داخل ربات کنید تا ربات تلگرام بر اساس توکن ساخته شده شما درست شود. بعد از توکن و جایگزین کردن توکن در سورس، سورس مورد نظر را در هاست آپلود کنید.

اگر هم به زبان برنامه نویسی php مسلط هستید می توانید به راحتی سورس کد این ربات رو تغییر دهید و بر اساس نیاز خودتون امکانات به آن اضافه کنید. اگر به دنبال یادگیری و آموزش برنامه نویسی php هستید میتوانید از منابع زیر برای یادگیری برنامه نویسی php استفاده کنید.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۴۱ کیلوبایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top