دوره آموزشی برنامه نویسی سی شارپ #C | جلسه ۵۶ پارت۵

آموزش  سی شارپ به زبان فارسی

آموزش برنامه نویسی سی شارپ به زبان ساده

در این قسمت دسته بندی ها را پیاده سازی کردیم ، به گونه ای که هر دسته بندی میتواند زیر مجموعه دسته بندی دیگری  باشد.

همچنین یاد خواهید گرفت چگونه یک دسته بندی را ویرایش کنید ، به گونه ای که از یک صفحه هم برای ایجاد کردن دسته بندی استفاده میشود و هم برای ویرایش آن .

عمل حذف دسته بندی عملی تکراری است و به خود شما واگذار شده است (یک کد تکراری که در بخش حذف کردن کاربر ها نوشته شده ، دفت داشته باشید به دلیل صرفه جویی در زمان بعضی از کدهای تکراری را نمینویسیم.)

در ادامه به بررسی “کنترل نسخه کد ” میپردازیم ، برای این کار روش های زیادی وجود داره که ما در این آموزش Team Fundition مایکروسافت را به شما معرفی میکنیم و به شما توصیه میکنم حتما از آن استفاده کنید تا مشکلی برای حفظ یکپارچگی کدهای خود نداشته باشید.

با جلسه ۵۶ قسمت پنج از دوره آموزش سی شارپ در خدمت شما عزیزان هستیم اگر این دوره رو پیگیری کرده باشید حتما با خبر هستید که تا به این لحظه علاوه بر جلسه مقدمه ، ۵۵ جلسه دیگر از این دوره رو منتشر کرده ایم که با استقبال عالی کاربران روبرو بوده است.

دوستان عزیزی که در دوره شرکت کرده انده به صورت کامل میتونند از طریق بخش vip سایت با مدرس در ارتباط باشند و کسانی که به صورت جلسه ای این دوره رو خریداری میکنن میتونند از همین بخش و از بخش نظرات سوالات خودشون رو بپرسن یا با مدرس به صورت مستقیم در ارتباط باشند و سوالات خودشون رو بپرسند.

برای شرکت در دوره ابتدا در سایت عضو شده و در دوره شرکت میکنید .

دوستان عزیزی که میخواهند دوره رو به صورت جلسه ای تهیه کنند می توانند از لینک زیر استفاده کنند .

لیست جلسات دوره برنامه نویسی سی شارپ

خرید محصول

برای خرید محصول بر روی لینک های زیر کلیک کنید

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۱ دیدگاه

طیب

سلام زمان ثبت نام پیغام ( متأسفانه این ایمیل فاقد اعتبار است! ) رو میده
چه جوری باید توی سایت عضو شد
با تشکر

پاسخ دهید
۰


Top