سورس کد پروژه ساخت جدول به صورت dynamic به زبان سی شارپ

پروژه ساخت جدول به صورت dynamic

سورس کد پروژه ساخت جدول به صورت dynamic به زبان سی شارپ

یکی از پروژه های دانشگاهی که به صورت تمرین برای درس برنامه نویسی سی شارپ باید حل و برنامه نویسی شود ساخت جدول به صورت dynamic است که در این پست سورس این پروژه رو آماده کردیم شما میتوانید از این سورس به عنوان نمونه استفاده کنید . البته از این سورس میتوانید در پروژه های خود استفاده کنید.سورس کامل پروژه نیز ضمیه شده است.اجرای پروژه به گونه ای است که با مشخص کردن فیلد هایی که مد نظر دارید میتوانید دیتابیس خود را بدون هیچ دردسری ایجاد کنید.تعدادی فیلد در یک DataGrid ممشخص شده اند که میتواند فیلد های که مد نظر دارید را به آن ها اضافه کنید.

آموزش اجرای پروژه ساخت جدول به صورت dynamic :

برای اینکه دیتابیس روی سیستم شما و روی SQL Server ساخته شود اگر user خاصی استفاده کنید در سورس کد پروژه در قسمت CONNECTION_STRING نام کاربری خود را قرار دهید در غیر این صورت به صورت پیش فرض روی Local دیتابیس را ایجاد میکند.پروژه تست شده و بدون مشکل عمل خواهد کرد.

پروژه ساخت جدول به صورت dynamic

سی شارپ چیست :
سی شارپ (به انگلیسی: C#)، زبانی شیءگرا و سطح بالا از خانوادهٔ زبان‌های چارچوب دات‌نت شرکت مایکروسافت است.

زبان سی شارپ، یک زبان برنامه‌نویسی چند الگویی و منظم شده مدل‌های تابعی، امری، عمومی، شیءگرا و جز گرا و در بستر دات نت می‌باشد. این زبان توسط مایکروسافت و جزئی از دات نت به وجود آمد و بعداً استانداردهای ECMA و ISO را نیز در بر گرفت. سی شارپ یکی از ۴۴ زبان برنامه‌نویسی است که توسط زمان اجرای زبان مشترک از چارچوب دات‌نت پشتیبانی می‌شوند و در همه جا به وسیله مایکروسافت ویژوال استودیو شناخته می‌شود.

زبان سی شارپ با قدرت و در عین حال سطح بالایی خود توانسته توجه بسیاری از برنامه نویسان را به خود جلب کند.

این زبان برپایه سادگی، مدرن بودن، همه منظوره و شیءگرا بودن ساخته شد. آندرس هجلزبرگ، طراح زبان برنامه‌نویسی دلفی، سرپرستی تیم طراحان زبان سی شارپ را بر عهده داشت. این زبان دارای دستوری شیءگرا مشابه ++C است و به شدت از زبان‌های جاوا و دلفینیازمندمدرک تأثیر پذیرفته‌است. در ابتدا نام این زبان COOL بود که مخفف C like Object Oriented Language بود، هر چند در ژوئیه ۲۰۰۰، زمانی که مایکروسافت پروژه را عمومی اعلام کرد، اسم آن به سی شارپ تغییر پیدا کرد. آخرین نسخه آن نسخه ۵٫۰ است که همزمان با دات‌نت ۴٫۵ در اوت ۲۰۱۲ منتشر شد.

اهداف طراحی زبان برنامه نویسی سی شارپ :
استاندارد ECMA این اهداف طراحی زبان را برای سی شارپ بر آورده می‌سازد :

  • سی شارپ یک زبان برنامه‌سازی ساده، مدرن، برای اهداف عمومی و شیءگرا است.
  • به دلیل اهمیت داشتن موضوع نیرومندی و دوام و بهره‌وری برنامه‌نویس، زبان دارای چک‌کننده Strong Type، چک‌کننده مرزهای آرایه، تشخیص حالت‌هایی که یک متغیر مقداردهی اولیه نشده‌است، قابلیت انتقال کدها و Garbage Collection خودکار است.
  • این زبان برای استفاده در اجزای توسعه نرم‌افزار برای دستیابی به مزایای سامانه‌های توزیعی در نظر گرفته شده‌است.
  • قابلیت انتقال برنامه‌نویس بسیار مهم است، خصوصاً برای آن دسته از برنامه‌نویسانی که با زبان‌های C و C++ آشنا هستند.
  • پشتیبانی از این زبان برای بین‌المللی شدن بسیار مهم است.
  • زبان سی شارپ برای نوشتن برنامه‌ها برای سامانه‌های تعبیه شده و میزبان در نظر گرفته شده‌است، سیستم‌عامل‌های پیچیده بسیار بزرگ گرفته تا توابع اختصاصی بسیار کوچک.
  • هر چند برنامه‌های نوشته شده با سی شارپ طوری هستند که از لحاظ حافظه و پردازنده مورد نیاز مقرون به صرفه باشند، ولی خود زبان از لحاظ اندازه و کارایی به خوبی زبان‌های C و اسمبلی نیست.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۹.۴ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۱ دیدگاه

مرتضی

امیدوارم ادامه داشته باشد.

پاسخ دهید
۱


Top