دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی سی شارپ به زبان اصلی محصول شرکت لیندا

در این پست مجموعه فیلم آموزش برنامه نویسی سی شارپ محصول شرکت لیندا را برای کاربران سایت سورس ایران آماده نموده ایم . این مجموعه کاملا تایید شده توسط سورس ایران برای کاربرانی که می خواهند این برنامه نویسی را از ابتدا شروع کنند. مجموعه حاضر به صورت زبان اصلی و کاملا روان ، نسخه تدریس شده در این مجموعه نسخه سی شارپ ۲۰۱۰  می باشد .

فیلم آموزش برنامه نویسی سی شارپ به زبان اصلی

فیلم آموزش برنامه نویسی سی شارپ به زبان اصلی

اگر به دنبال منابع بیشتر در زمینه آموزش برنامه نویسی سی شارپ هستید پیشنهاد میکنم اول مقاله چگونه متخصص سی شارپ شویم ؟ رو مطالعه کنید. در این مقاله به صورت کامل و جامع راه متخصص شدن در برنامه نویسی سی شارپ رو نشان داده ایم و در کنار آن منابع عالی رو جهت دانلود گذاشته ایم .

سرفصل های ارائه شده در این مجموعه :

سی شارپ چیست ؟

زبان #C نسخه کامل شده زبانهای C و ++C است که در آن سعی شده از ویژه گیهای خوب زبانهای دیگر الهام گرفته شود و در عین حال کاستی های آن زبانها برطرف شود.

ایجاد یک برنامه در #C بسیار راحتتر از ایجاد برنامه در محیط ++C است ولی با همه این سادگی #C زبان قدرتمندی است بطوری که تمام کارهایی که در ++C میتوان انجام داد در #C نیز میتوان انجام داد.

بعضی مواقع کدهای #C طولانی تر از کدهای ++C است علت این است که #C برخلاف ++C یک زبان Type-Safe است یعنی در #C زمانی که نوع داده ای یک متغیر مشخص شد آن متغیر دیگر نمیتواند به نوع داده ای دیگری تبدیل شود علاوه بر این محدودیتهای دیگری نیز هنگام تبدیل یک نوع داده ای به نوع دیگر وجود دارد که باعث میشود کدهای #C نسبت به کدهای ++C طولانی تر بنظر برسد ولی با این حال کدهای #C از پایداری بیشتری برخوردارند و خطایابی آن آسانتر است.

#C از چارچوب NET. استفاد ه میکند بنابراین هرنوع برنامه ای را میتوان با آن نوشت ولی اکثر برنامه هایی که با  نوشته میشوند جزء یکی از موارد زیر هستند

برنامه های مبتنی بر ویندوز :
این نوخ برنامه ها مانند office دارای ظاهر آشنای ویندوزی هستند این نوع برنامه ها بوسیله فضای نام مربوط به برنامه های ویندوزی در چارچوب NET. نوشته میشود ای فضای نام شامل کنترلهایی از قبیل دگمه های فرمان و نظیر آن است که بوسیله آنها میتوان رابط گرافیکی برنامه را طراحی کرد.

برنامه های مبتنی بر وب :
این برنامه ها شامل یک یا چند صفحه وب است چاچوب وب دارای یک سیستم قوی برای ایجاد صفحات وب و تامین امنیت آنهاست این سیستم ASP.NET نام دارد و شما میتوانید با استفاده از #C و ASP.NET برنامه های مبتنی بر وب ایجاد کنید.

سرویس های وب :
وب سویس ها یک روش جدید و جالب برای ایجاد برنامه های توزیع شدنی مبتنی یر وب هستند با استفاده از وب سرویس ها میتوان هرنوع اطلاعاتی را بین برنامه های مختلف از طریق اینترنت منتقل کرد.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • یک گیگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top