آموزش سی شارپ پیشرفته

بعد از اینکه مقاله فیلم آموزش سی شارپ به زبان ساده رو در ساتی قرار دادیم بعضی از کاربرها درخواست آموزش سی شارپ پیشرفته کرده بودند. در این بخش میخواهیم منابع آموزش سی شارپ پیشرفته رو معرفی کنیم تا بعد از گذراندن مراحل مقدماتی بتوانید برنامه نویسی سی شارپ رو به صورت پیشرفته و حرفه ای فرا بگیرید. پیشنهاد میکنم منابعی که در این بخش معرفی می کنیم حتما استفاده کنید.

آموزش سی شارپ پیشرفته

قبل از اینکه شروع به معرفی منابع آموزش سی شارپ پیشرفته کنیم پیشنهاد میکنم اگر مقالات زیر رو مطالعه نکردید حتما حتما چند دقیقه وقت بذارید و مطالعه کنید تا یک دید نسبی به برنامه نویسی پیدا کنید. 

آموزش سی شارپ پیشرفته

در سایت های مختلف فیلم آموزش سی شارپ پیشرفته به شدت منتشر شده است که اکثریت کاربردی و بازار کاری نیستند ونزدیک به آکادمی و سطح پایین هستند. شما باید از منابعی استفاده کنید که کاملا بازار کاری و پیشرفته باشند. ابتدا چند کتاب آموزش سی شارپ پیشرفته معرفی می کنیم. دو کتاب آموزش سی شارپ پیشرفته در سایت قرار داده ایم که جز کتاب های خوب این حوزه هستند و سطح متوسطه رو به پیشرفته هستند که در بخش زیر قرار داده ایم که پیشنهاد میکنم حتما این کتاب ها رو دانلود کنید.

این دو کتاب در دوره هنرستان بچه های فنی قرار دارد که به آموزش سی شارپ پیشرفته می پردازد و با این دو کتاب می توانید خیلی از مباحث پیشرفته رو فرا بگیرید. اما اگر به دنبال فیلم آموزش سی شارپ پیشرفته هستید پیشنهاد میکنم بقیه این مطلب رو مطالعه کنید.

فیلم آموزش سی شارپ پیشرفته

در سایت فیلم هایی رو قرار داده ایم که به صورت خارجی و زبان اصلی هستند اما منطبق با بازار کار ایران نیستند پس زیاد پیشنهاد نمیکنم اما در سایت دوره ای رو برگزار کردیم با عنوان دوره جامع و کامل آموزش برنامه نویسی سی شارپ که به صورت کاملا بازار کاری و کاربردی به آموزش سی شارپ در سطح های مقدماتی، متوسطه، پیشرفته و تکنیکال می پردازد و کاملا پروژه محور است. اگر دنبال یک منبع خوب و قابل قبول برای آموزش سی شارپ پیشرفته می گردید پیشنهاد میکنم روی عکس زیر کلیک کنید تا وارد بخش اطلاعات دوره شوید. البته قبلا در مطلب فیلم آموزش سی شارپ به زبان ساده جلسات مقدماتی این دوره رو به صورت هدیه و رایگان در اختیار شما قرار داده ایم کافیه به این مطلب مراجعه کنید و این جلسات رو که به صورت فیلم هستند دانلود نمایید.

دانلود فیلم آموزش سی شارپ پیشرفته

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top