دوره آموزشی برنامه نویسی سی شارپ #C | جلسه ۵۶ پارت۶

آموزش  سی شارپ به زبان فارسی

آموزش برنامه نویسی سی شارپ به زبان ساده

در این بخش اقدام به پیاده سازی بخش مدیریت مطالب میکنیم.

در این آموزش شما با RichTextBox ها  آشنا خواهید شد و ۲ Rich text box به شما معرفی میکنیم. در این آموزش ها من طبق عادت و تجربه خود از TinyMce استفاده میکنم ، لازم به ذکر است این پلاگین بسیار قدرتمند است و در سیستم های مدیریت محتوای زیادی همچون وردپرس مورد استفاده قرار گرفته است.

یاد خواهید گرفت چه چگونه یک کد را به بصورت Post جابجا میکنیم ، مایکروسافت به دلیل مسائل امنتیتی به ما اجازه نمیدهد که کدهای html , js ,… را به عنوان ورودی به  سمت سرور بفرستیم.

همچنین با ListBox ها در asp.net  آشنا میشویم .

طبق روند پیشین ، عملیات های تکراری ویرایش و حذف را به عهده شما میگذاریم.

توصیه مدرس : من در این آموزش جاهایی که لازم است کدها را از دیگر صفحات کپی میکنم ، توصیه اکید من این است که این کدها را خود بنویسید تا با ساختار آنها آشنا شوید.

با جلسه ۵۶ قسمت شش از دوره آموزش سی شارپ در خدمت شما عزیزان هستیم اگر این دوره رو پیگیری کرده باشید حتما با خبر هستید که تا به این لحظه علاوه بر جلسه مقدمه ، ۵۵ جلسه دیگر از این دوره رو منتشر کرده ایم که با استقبال عالی کاربران روبرو بوده است.

دوستان عزیزی که در دوره شرکت کرده انده به صورت کامل میتونند از طریق بخش vip سایت با مدرس در ارتباط باشند و کسانی که به صورت جلسه ای این دوره رو خریداری میکنن میتونند از همین بخش و از بخش نظرات سوالات خودشون رو بپرسن یا با مدرس به صورت مستقیم در ارتباط باشند و سوالات خودشون رو بپرسند.

برای شرکت در دوره ابتدا در سایت عضو شده و در دوره شرکت میکنید .

دوستان عزیزی که میخواهند دوره رو به صورت جلسه ای تهیه کنند می توانند از لینک زیر استفاده کنند .

لیست جلسات دوره برنامه نویسی سی شارپ

خرید محصول

برای خرید محصول بر روی لینک های زیر کلیک کنید

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top