دانلود فیلم آموزش کامل برنامه نویسی ++C به زبان فارسی

سلام به تمام بازدیدکنندگان سایت سورس ایران

دیروز چندی از دوستان با ما تماس گرفتن به خاطر قرار دادن آموزش برنامه نویسی C Plus Plus در سایت. من هم به رسم احترام این مجموعه رو آماده کردم و امروز در این پست منتشر میکنیم. لازم به ذکر هست که در زمینه آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس مطالب زیادی منتشر کردیم چه فیلم و چه کتاب مانند مجموعه دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی ++C به زبان فارسی که بیش از ۷۰ هزار بار دانلود شده است .البته کتاب های زیادی در این زمینه داخل سایت قرار دادیم مانند آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس ، آموزش برنامه نویسی c++ برای مبتدیان و دانلود کتاب آموزش پیشرفته برنامه نویسی ++C به زبان فارسی که جز منابع خوب در زمینه آموزش سی پلاس پلاس هستند.

فیلم آموزش کامل برنامه نویسی سی پلاس پلاس

فیلم آموزش کامل برنامه نویسی سی پلاس پلاس

++C چیست؟

زبان برنامه نویسی C++ در سال ۱۹۸۰ توسط Bijarne Stroustrup در آزمایشگاه AT&T شرکت Bell بعنوان توسعه ای بر زبان C بوجود آمد. این دانشمند به خوبی بر قدرت و نفوذ فوق العاده زبان C در بین برنامه نویسان آگاه بود به همین دلیل بر این شد که خود این زبان را بصورت شئ گرا توسعه دهد.

به همین دلیل او خود هسته زبان C را بدون تغییر گذاشت و تنها امکانات و افزونه های برنامه نویسی شئ گرایی را به این زبان افزود. به همین دلیل است که می توان در کامپایلرهای C++ دقیقا به سینتکس زبان C برنامه نوشت. افزونه هایی که بر این زبان اضافه شده بودند، از زبان Simula گرفته شده بودند.او در ابتدا زبان خود را C With Classes نامید و این اسم تا سال ۱۹۸۴ حفظ شد.

اما از آنجایی که یکی از اعضای تیم به آن C++ می گفت در سال ۱۳۵۸ رسما به این اسم تغییر نام یافت و به همگان معرفی شد. از آن زمان تا کنون، C++، با سرعت زیادی در راستای نیازهای عملی برای یک زبان برنامه نویسی رو به رشد است، نیازهایی که یک زبان برنامه نویسی را قادر می سازد تا بطور موثری انواع مختلفی از داده ها را در کنار یکدیگر مدیریت نماید. محور اصلی در پیاده سازی این زبان برنامه نویسی، مفهوم برنامه نویسی شی گرا است (OOP).

امروزه، C++ بازار تجاری را در اختیار خود گرفته است بطوریکه این زبان برنامه نویسی، هم برای برنامه نویسان سیستم های عامل و هم برای برنامه نویسان نرم افزارهای کاربردی، مورد پسند می باشد. همچنین C++ مثل جدش زبان C جزء زبان های میانی می باشد یعنی اینکه از آن می توان برای نوشتن برنامه های سطح پایین و مدیریت سخت افزار و نیز نوشتن برنامه های تجاری و سطح بالا استفاده کرد. شایان ذکر است که در هر پروژه ای که نیاز به سرعت بالا به همراه حفظ کارایی پروژه است این زبان انتخاب اول است.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۵۷۵ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۲۸ دیدگاه

حسین میرشفیعی

با سلام
مباحث شی گراییم داره؟؟؟؟

پاسخ دهید
۳

سیروس

درود و ادب بسیار بر شما

بسیار سپاس از سایت خوبتون. پیروز و سربلند باشید.

پاسخ دهید
۶


Top