دانلود کتاب آموزش پیشرفته برنامه نویسی ++C به زبان فارسی

 در این پست بر اساس قولی که به یکی از دوستان عزیز داده بودم مبنی بر انتشار یک کتاب در زمینه آموزش پیشرفته برنامه نویسی سی پلاس پلاس امروز این کتاب رو برای دانلود قرار میدهم . این کتاب توسط دوست عزیزمان جناب دکتر احمد فراهی در قالب ۴۱۵ صفحه نگارش و ارائه شده است.

اگر به دنبال منابع آموزش جهت یادگیری و آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس هستید مطالب زیادی در سایت منتشر کردیم مثل دانلود مرجع کامل و جامع آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس C++ (پیشنهاد سایت)، آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس به زبان ساده و آموزش برنامه نویسی ویژوال سی پلاس پلاس که مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند.

کتاب آموزش پیشرفته برنامه نویسی سی پلاس پلاس

توضیجی در مزود زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس دهیم شاید بعضی از دوستان با این زبان برنامه نویسی آشنایی نداشته باشند، زبان برنامه‌نویسی ++C (سی پلاس پلاس) یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا، سطح بالا و چندرگه (که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند)، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است. ++C به همراه جد خود C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هستند.

زبان ++c یک زبان سطح میانی در نظر گرفته می‌شود. این زبان دارای قابلیت زبان‌های سطح بالا و پایین به‌صورت هم‌زمان است.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
 • ۲ مگابایت
 • سورس ایران
 • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۲ دیدگاه

نوید

اکثر عکس های کتاب موجود نیستند با اینکه در متن اشاره شده است!!

پاسخ دهید
۰

  محمد همتی در پاسخ نوید

  چون احتیاجی زیادی به عکس ها نبوده
  به همین خاطر طیاد روشون کار نشده

  پاسخ دهید
  ۰


Top