دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت JavaScript

امروز در این پست یک کتاب عالی در مورد برنامه نویسی جاوا اسکریپت آماده کردم این کتاب ۱۶۴ صفحه نگارش شده است. البته تعداد زیادی مطلب در زمینه آموزش برنامه نویسی جاوا اسکریپت در سایت منتشر کردیم مثل کتاب آموزش جاوا اسکریپت، آموزش جاوا اسکریپت و دانلود کتاب آموزش جاوا اسکریپت java script به زبان فارسی که می توانید دانلود کنید.

کتاب آموزش زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت

توضیحی در مورد برنامه نویسی جاوااسکریپت دهیم شاید بعضی دوستان آشنایی نداشته باشند، جاوااسکریپت زبانی است که توسط NetScape تولید شده است. این زبان، زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتی بر اشیاء است که بر اساس استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده است.
علیرغم اشتباه عمومی، زبان جاوا اسکریت با زبان جاوا ارتباطی ندارد، اگر چه ساختار این زبان به سی پلاس پلاس(++C) و جاوا شباهت دارد؛ که این امر برای سهولت یادگیری در نظر گرفته شده است. از همینرو دستورهای متداول مانند if, for, try..catch و … در این زبان هم یافت می‌گردند.
این زبان می‌تواند هم به صورت ساخت یافته و هم به صورت شی گرا مورد استفاده قرار گیرد. در این زبان اشیاء با اضافه شدن متدها و خصوصیات پویا به اشیاء خالی ساخته می‌شوند، بر خلاف جاوا. بعد از ساخته شدن یک شی به روش فوق، این شی می‌تواند به عنوان نمونه‌ای برای ساخته شدن اشیاء مشابه مورد استفاده قرار گیرد.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۴۰ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۲ دیدگاه

Saeed

با سلام.
ممکنه کتاب رو بصورت کامل قرار بدین؟
چون این الان از فصل چهارمش هست و قبلی ها رو نداره.
لطفا نام کتاب رو هم بفرمایید.
مرسی از وبسایت بسیار خوبتون.

پاسخ دهید
۰


Top