دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی Prolog

امروز هم با یه کتاب آموزش برنامه نویسی در خدمت شما هستیم. این کتاب در مورد برنامه نویسی Prolog  هست در قالب ۱۳۹ صفحه نگارش شده است. کتاب خوبیه برای یادگیری مبتدی برنامه نویسی Prolog  و پیشنهاد میشود اگه میخواهید اطلاعات خوبی در مورد این زبان برنامه نویسی بدونید و با مقدمات این زبان برنامه نویسی آشنا شوید این کتاب رو دانلود کنید و مطالعه کنید.

کتاب آموزش برنامه نویسی Prolog

توضیحی در مورد زبان برنامه نویسی پرولوگ ارائه دهیم شاید بعضی از دوستان با این زبان برنامه نویسی آشنا نباشند، پرولوگ یک زبان برنامه‌نویسی منطقی چند منظوره مبتنی بر مفاهیم هوش مصنوعی و زبان‌شناسی محاسباتی است. این زبان بر پایه منطق ریاضی بنا نهاده شده و میتوان گفت نسبت سایر زبانهای برنامه نویسی متفاوت است. بهمین خاطر این زبان را به عنوان زبان کاملا منطقی می‌شناسند و حتی به آن پرلوگ خالص نیز اطلاق می‌شود.
این زبان، ریشه خود را بر خلاف بسیاری از زبان‌های برنامه نویسی دیگر از منطق صوری گرفته است. پس منطق برنامه را از لحاظ روابط بیان کرده است و اجرای آنها بیشتر از طریق پرس و جوها حول این روابط موجب شده میشود. باید توجه داشت که این پرس و جوها از داده های مجزایی ساخته می شوند.

منطق گرا بودن این زبان، برای بکارگیری در بانک‌های اطلاعاتی، ریاضیات نمادین، زبان تجزیه و برنامه‌های دیگر بسیار سودمند است.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۳.۳ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top