دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی OpenGL به زبان فارسی

در این پست یه کتاب خوب برای آموزش برنامه نویسی open gl آماده کردیم که ان شالله بهره کافی رو از این کتاب ببرید. البته در سایت یک مجموعه گذاشتیم با عنوان دانلود پک آموزش OpenGL پیشنهاد میکنم حتما این مجموعه را دانلود کنید. البته فقط همین مطلب نیست در ادامه این  پک آموزش OpenGL دو بخش دیگر اضافه شد با عنوان پک آموزش برنامه نویسی با OpenGL – قسمت دوم و دانلود پک آموزش برنامه نویسی با OpenGL – قسمت سوم که به شدت مورد توجه کاربران سایت قرار گرفته اند.

کتاب آموزش برنامه نویسی OpenGL

گرافیک کامپیوتری همواره از جمله جذابترین جنبه های کامپیوترها بوده است. بازیها، برنامه های طراحی گرافیکی دو بعدی و سه بعدی و شبیه سازیها همگی به نوعی از قابلیتهای گرافیکی یک کامپیوتر بهره میبرند. مهمترین نکته در این زمینه، برقراری تعادلی منطقی بین کیفیت تصاویر نمایش داده شده بر روی صحنه و سرعت اجرای برنامه میباشد.
شرکت Silicon Graphics اولین محصول استاندارد و همه منظوره را برای پیاده سازی گرافیک در سیستمهای ویندوز ارائه نمود. محصول این شرکت که OpenGL نام دارد، در طی حدود یک دهه، علی رغم ضعفهای فراوان توانسته است به حیات خود ادامه دهد. بد نیست بدانید که OpenGL از روی بسته نرم افزاری بنام Iris GL ساخته شد. این کتابخانه در دهه ۸۰ در سیستمهای UNIX کاربرد فراوانی داشت.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۶ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۱ دیدگاه

مهندس میرزایی

خدا قوت
عالی بود
ممنون

پاسخ دهید
۰


Top