دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی شی گرایی در ۲۱ روز

در این پست کتاب آموزش برنامه نویسی شی گرایی در ۲۱ روز برای کاربران عزیز سایت آماده نموده ایم. به جرات میتوان گفت این کتاب منبع کامل برای یادگیری و آموزش برنامه نویسی شی گرایی است و پیشنهاد میکنم حتما این کتاب را دانلود کنید. البته در سایت منابع زیادی برای آموزش برنامه نویسی شی گرایی منتشر کردیم مثل دانلود رایگان کتاب آشنایی با مفاهیم شی گرایی به زبان فارسی و دانلود کتاب مقدمه ای بر برنامه نویسی شی گرا که میتوان گفت مباحث مقدماتی شی گرایی را پوشش میدهد.

کتاب آموزش برنامه نویسی شی گرایی

برنامه‌ نویسی شی گرا یا برنامه‌ سازی شی گرا به انگلیسی Object Oriented Programming یک شیوه برنامه نویسی است که ساختار اصلی اجزای آن اشیا می باشد. در این شیوه برنامه نویسی، برنامه به شی گرایش می یابد. در این پست از وب سایت سورس ایران ، کتاب آموزش برنامه نویسی شی گرا در ۲۱ روز به صورت PDF را آماده کرده ایم که در قالب ۲۱ روز تقسیم بندی شده و در ۴۷۱ صفحه توسط عباس ریاضی و مهدی بنواری تهیه شده است.

هدف از تهیه این کتاب ایجاد نمودن پایه ای قوی برای برنامه نویسی شی گرا در خواننده می باشد، پس از مطالعه کتاب حاضر باید درک عالی از مفاهیم بنیادین برنامه نویسی شی گرا به دست آورید که بتوانید در کارهای روزمره خود از روش شی گرا استفاده کرده و قادر باشید با مطالعه مراجع و منابع تخصصی تر، دانش و مهارت برنامه نویسی شی گرای خود را بهبود بخشید.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۱۵.۸ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۳ دیدگاه

علی

اکسترکت نمیشه که ?

پاسخ دهید
۰

سعید علی مردانی

سلام/سایتتون بی نظیره به چندتا دلیل:
۱-از پاپ آپ استفاده نکردین
۲-حجم فایل دانلود که بیشترش ۳۰مگ بوده خوب هستش چون بعضی ها یا مثلا خودمن که سرعت اینترنتم کمه میتونم راحت فایلهای ویدویی و … رو راحت دانلود کنم و ممنون میشم هر فیلم آموزشی که خواستین بذارین حجمش بالا نباشه
۳-قالب زیبا و جلب کننده ی سایتتون

پاسخ دهید
۰


Top