دانلود رایگان کتاب آشنایی با زبان علامتگذاری XML به زبان فارسی

در این پست  کتاب آشنایی با زبان علامتگذاری XML به زبان فارسی برای دوستان عزیز آماده نموده ایم. این کتاب در قالب ۲۲ صفحه و نوشته دوست عزیزمان امیر مرادآبادی می باشد. البته داخل سایت مطالب زیادی در زمینه آموزش xml منتشر شده است مثل دانلود رایگان کتاب آموزش کامل Xml همراه با مثال ها و ابزارهای عملی به زبان فارسی که جز منابع خوب در زمینه xml است.

کتاب آشنایی با زبان XML

ایجاد فناوری XML یا زبان نشانه‌گذاری امتدادپذیر را باید بدون تردید یکی از بزرگترین و اساسی‌ترین گام‌هایی به حساب آورد که در مسیر حل مشکل مقیاس‌پذیری در اینترنت مدرن برداشته شده است. پس از ایجاد XML توسط کنسرسیوم وب جهان‌شمول در سال ۱۹۹۶ دست‌اندرکاران بسیاری از پروژه‌های محاسبات گسترده به آن روی آورده‌اند.
به عنوان نمونه، تقریباً تمامی فناوری‌های خدمات وب، گرافیک برداری مقیاس‌پذیری، RDF و بسیاری از موارد دیگر تنها با XML انجام‌پذیر است. بر خلاف سندهای HTML و XHTML که در آنها از عناصر و بر چسب‌های از پیش تعبیه‌یافته استفاده می‌کنیم، در سندهای XML تمامی بر چسب‌ها را خود نامگذاری و انتخاب می‌کنیم. اگر چه برچسب‌های متعددی می‌تواند در هر سند موجود باشد، فقط یکی از آنها نقش ریشه و در خود گیرنده سایر برچسب‌ها را بر عهده دارد.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
 • سورس ایران
 • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۴ دیدگاه

حمید رضا حسین زاده

بسیار عالی
خسته نباشید

پاسخ دهید
۰

ArYanPour

مــمنون از سایت خوبتون : )

پاسخ دهید
۰

Saeid

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت
مدیرجان اینجانب قصد دارم آموزش های ویدیویی برنامه نویسی آندروید بسازم و در سایت شما قرار دهم و قصد همکاری با سایت شما را دارم.اگر مایلیید به اینجانب ایمیل دهید و شما هر چقدر تشخیص دادید به من حقوق دهید.
S.mohammadi4110@yahoo.com

پاسخ دهید
۰

  محمد همتی در پاسخ Saeid

  پاسخ داده شد
  موفق باشید

  پاسخ دهید
  ۰


Top