افزایش تمرکز در برنامه نویسی

یکی از اصلی ترین الزامات برای برنامه نویسی ، محیط برنامه نویسی هستش اگر محیط مناسب نباشید برنامه نویس به هیچ عنوان نمیتواند تمرکز کند و کد بنویسند . پس باید محیطی آرام و سرشار از آرامش رو داشته باشیم تا بتوانیم به راحتی کدنویسی کنیم . بعضی افراد در محیط های مثل کافی‌شاپ‌ کارایی بیشتری دارند و برخی دوست دارند در محیط‌های آرام کار کنند.  وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موسیقی  زیادی با همین هدف و برای کمک به تمرکز کاربران طراحی شده‌اند. در این مطلب میخواهیم چند وبسایت فوق العاده رو برای افزایش تمرکز برنامه‌نویسان معرفی کنیم و به شدت مفید هستند . پس همراه ما باشید تا این ۷ وبسایت رو معرفی کنیم .

تمرکز در برنامه نویسی

وبسایت noisli.com :
noisli یکی از سایت‌های است  که صداهای پس‌زمینه تولید می‌کند.  هنگام ورود به سایت، با یک صفحه‌ی تخت مواجه می‌شوید که تصاویر مختلفی روی آن قرار گفته است. با انتخاب هر کدام از این تصاویر صدای مربوط به آن پخش می‌شود. می‌توانید میزان این صداها را خودتان تنظیم کنید. برای مثال شنیدن صدای باران اضطراب را کاهش می‌دهد. noisli سرویس های خود را به رایگان در اختیار کاربران قرار داده است.

تمرکز در برنامه نویسی

وبسایت focusatwill :
این سایت با بهره‌گیری از روش‌های علمی و با سنجش تاثیر نوع صدا در  آرامش انسان ایجاد شده است. در focusatwill آهنگ‌هایی به کاربر پیشنهاد داده می‌شود که تمرکز او را بالا می‌برد.
برای دسترسی به پخش صدا ابتدا باید یک حساب کاربری برای خود باز کنید که استفاده از آن به مدت ۱۵ روز رایگان است.  بعد از این مدت برای استفاده از امکانات سایت باید ماهانه ۸ دلار پرداخت کنید. پیشنهاد ما این است که حتما از این دوره‌ی ۱۵ روزه برای امتحان عمکرد این سرویس استفاده کنید.

تمرکز در برنامه نویسی

وبسایت coffitivity :
این سایت صدای محیط یک کافه را برای شما تداعی خواهد کرد. Coffitivity  بیشتر برای افرادی مناسب است که در محیط‌های شلوغ بهتر کار می‌کنند. ممکن است هر روز نتوانید به کافی‌شاپ بروید، اما با این سایت می‌توانید محیط کافی شاپ را به خانه و محل کار خود ببرید.

آموزش تمرکز در برنامه نویسی

وبسایت Moby :
موبی (Moby) خواننده و نوازنده‌ی مشهور آمریکایی است که به تازگی یک قطعه‌ی موسیقی  ۴ ساعته را منتشر کرده است. سایت Moby این قطعه را به رایگان در اختیار طرفداران موبی قرار می‌دهد.  
گرچه این سایت به منظور بهبود خواب افراد طراحی شده است، اما به افزایش آرامش و بهره وری در حین کار نیز کمک زیادی خواهد کرد.  این صدای آرامش بخش، یک محیط کاملا آرام را برای کاربر فراهم می‌سازد. 

یادگیری تمرکز در برنامه نویسی

وبسایت  musicforprogramming :
این سایت ۴۰ آهنگ مختلف را برای‌تان پیشنهاد می‌دهد که می‌توانید به انتخاب خود یکی را پخش کنید. هر کدام از این موزیک‌های زیبا به  افزایش تمرکز در حین برنامه‌نویسی کمک می‌کند.

آموزش افزایش تمرکز در برنامه نویسی

وبسایت rainymood :
در این سایت صدای بارش بی‌وقفه باران، باد و رعد و برق پخش می‌شود.  در پس زمینه‌ی این صدا نیز فیلم‌های برگزیده‌ی یوتیوب  از هنرمندان معروف دنیا به نمایش گذاشته می‌شود. 

یادگیری افزایش تمرکز در برنامه نویسی

وبسایت mellowsoundtrack :
در mellowsoundtrack نیز صدای باران، رعد و برق و باد به همراه صدای پرندگان پخش می‌شود. در حال حاضر این سرویس فقط برای اندروید عرضه شده و نسخه‌ی ios ان منتشر نشده است. 

نحوه تمرکز در برنامه نویسی

در این مقاله سعی کردیم بهترین وبسایت های مرتبط در این زمینه رو معرفی کنیم که برنامه نویس های عزیز برای افزایش تمرکز از این وبسایت ها استفاده کنند.

شما برای تمرکز در برنامه نویسی چیکار میکنید ؟ 

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top