دانلود کتاب اصول طراحی وب سایت به زبان فارسی | طراحی وب

امروز در این پست یک کتاب تقریبا خوب در مورد طراحی وب و اصول طراحی وب آماده کردیم. کتاب خوبیه و خیلی نکات ریز در مورد اصول طراحی وب رو در خودش داره حتما پیشنهاد میکنم طراحان وب این کتاب رو از دست ندهند. این کتاب در قالب ۵۵ صفحه نگارش شده است که زیادم نیست حدود ۱ ساعت وقتتون رو میگیره برای خوندن اما به نظرم ارزش خوندن دارد و پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید.

کتاب اصول طراحی وب سایت

در کتاب حاضر شما بیشتر با سیستم مدیریت محتوا و طراحی وب سایت آشنا خواهید شد.

یکی از مهم‌ترین نوآوری‌های کامپیوتر، اینترنت است. داشتن یک سایت در اینترنت از حضور در آن مهم‌تر است، چون طبق آمارهای گرفته شده در ایران،حضور و استقبال میلیونی مردم، بستر مناسبی برای ارائه خدمات، تبلیغات و غیره را فراهم آورده است.
طراحی سایت ممکن است برای بسیاری از افراد، دشوار به نظر برسد، ولی اینطور نیست! البته می‌توان گفت که این حرف تا چند سال پیش صحت داشت، چرا که مدیر سایت می‌بایست با کدنویسی آشنا بوده و با محیط خسته کننده سروکار داشته باشد. ولی امروزه با نصب نرم‌افزارهایی که به سیستم مدیریت محتوا (CMS) شهرت دارند، می‌توان به آسانی و بدون روبرو شدن با محیط پیچیده‌ای، یک سایت راه‌اندازی کرد.

شاید بتوان گفت که کار با سیستم مدیریت محتوا از کار با سیستم عامل ویندوز هم آسان‌تر است. این نرم‌افزارها در تمام سیستم عامل‌ها قابل اجرا هستند و از طریق مرورگر می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت. اگر هم به دنبال یادگیری و آموزش برنامه نویسی وب هستید پیشنهاد میکنم مقاله انواع زبان های برنامه نویسی تحت وب رو مطالعه کنید.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۲.۴ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top