دانلود کتاب آموزش سیستم مدیریت محتوای جوملا ۲٫۵

امروز در این پست یه کتاب خوب و جامع در مورد نحوه کار با cms جوملا رو تهیه کردیم. کتاب خوبیه و جامع ای هست در زمینه کار با سیستم مدیریت محتوای جوملا ۲٫۵ و به زبان فارسی نگارش شده است.

این کتاب در قالب ۲۵۲ صفحه و توسط دوست عزیزمون آقای نوید زراعتی نگارش شده است و به نظر بنده جز کتاب های خوب در زمینه جوملا می باشد و توصیه میکنم اگر میخواهید با جوملا کار کنید از این کتاب به راحتی نگذرید. البته در سایت چند منبع خوب دیگر در این زمینه منتشر شده است مثل آموزش جوملا فارسی pdf، آموزش امنیت در جوملا و دانلود کتاب آموزش کامل سیستم مدیریت محتوای جوملا که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

کتاب آموزش سیستم مدیریت محتوای جوملا

لازم به ذکر هست جوملا نام یک نرم‌افزار آزاد و متن باز برای مدیریت محتوای اینترنتی است. جوملا! به زبان پی‌اچ‌پی نوشته شده‌است و از پایگاه داده MySQL استفاده می‌کند.قابلیت‌های جوملا شامل امکان بارگذاری موقت در حافظه برای بهبود کارایی (caching)، ایجاد فهرست خودکار، ارسال خبر از طریق پروتکل RSS، ارائه ی نسخه قابل چاپ، بخش‌های کوتاه خبری، تالار گفتگو، نظر سنجی، تقویم، جستجوی اینترنت و پشتیبانی از زبان‌های متعدد از جمله فارسی است.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۸.۳ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top