آموزش شهروند الکترونیک

آموزش شهروند الکترونیک

آموزش شهروند الکترونیک

سلام. همیشه یکی از دغدغه مردم امروزی همراه شدن با دنیای الکترونیک بوده ، طوری که دوست دارند خود رو با تکنولوژی های جدید وفق دهند . حالا ما در این پست کتابی رو آماده کردیم که در مورد شهروند الکترونیک هست در این کتاب شما بیشتر با اغلب مهارت های شهروند الکترونیک آشنا خواهید شد.

شهروند الکترونیک کسی است که از حداقل دانش لازم درباره مفاهیم پایه فناوری اطلاعات و ارتباطات برخوردار است، توانایی برقراری ارتباط با اینترنت و ارسال و دریافت پیام‌های الکترونیکی از طریق پست الکترونیک را دارد و همچنین اطلاعات‌، خدمات‌، کالاها و نرم افزارهای مورد نیاز خود را از طریق اینترنت جستجو می‌کند.در زندگی امروزی، به دلیل تعدد وظایف شهروندان، هر فرد نیاز ها و وظایف گوناگونی دارد و برای رفع بسیاری از نیاز های خود، مجبور به استفاده از شیوه های آسان و کم هزینه تر می‌باشد. یکی از روشهای جایگزین انجام فعالیت های روزمره شهروندی، مانند پرداخت قبوض، پرداخت عوارض، انجام امور بانکی، مراجعه به ادارات، دریافت مجوزات، خرید و فروش، آموزش و غیره است. 

دوستان عزیز حتما حتما پیشنهاد میدم این کتاب رو مطالعه کنید بهتون قول میدم بعد از مطالعه این کتاب به مطالب بسیار جالبی دست پیدا خواهید کرد .

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • 4 مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top