فیلم آموزش SQL Server | جلسه ۲۹

فیلم آموزش SQL Server

فیلم آموزش SQL Server

با جلسه ای دیگر از دوره آموزش پایگاه داده sql server  در خدمت شما هستیم در این جلسه به سراغ آموزش حافظه مجازی در sql رفته ایم و به صورت کامل این مبحث رو آموزش میدهیم .

حافظه مجازی چیست؟

حافظه مجازی یا Virtual Memory در صورتی استفاده می شود که فضای RAM کافی نباشد، در این صورت سیستم عامل از حافظه مجازی برای اجرای برنامه ها استفاده خواهد کرد.

اما محل نگهداری داده های حافظه مجازی بر روی دیسک است.

در حافظه مجازی یکسری Page File ایجاد می شود. محل ایجاد Page File ها بصورت پیشفرض همان محلی است که فایل های سیستم عامل قرار دارد. (درایوی که سیستم عامل روی آن نصب شده است).

اگه اطلاع داشته باشید یکی از محبوبترین پایگاه داده های موجود پایگاه داده SQL Server هست که مورد توجه خیلی از کاربران بخصوص ایرانی قرار گرفته است در این دوره ما از SQL Server 2008 استفاده کردیم به دلیل این که در اکثر ادارات ، شرکت ها و موسس های خصوصی و غیر خصوص دارند از نسخه ۲۰۰۸ استفاده میکنند بعدش کسانی که بتوانند با پایگاه داده SQL Server 2008 کار کنند می توانند از نسخه های قبلی و بعدی به راحتی استفاده کنند.

مطالبی که در این جلسه تدریس شده است :

  • حافظه مجازی

پایگاه داده SQL Server :

مایکروسافت اس.کیو.ال سرور یا مایکروسافت سی‌کول سرور (به انگلیسی: Microsoft SQL Server) یک نرم‌افزار سیستم مدیریت بانک‌های اطلاعاتی است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده می‌شود.

دوستانی که میخواهند به صورت کامل دوره رو خریداری کنند :

دوستان عزیزی که میخواهند دوره رو به صورت جلسه ای تهیه کنند می توانند از لینک زیر استفاده کنند .

لیست جلسات دوره جامع آموزش پایگاه داده SQL Server

خرید محصول

برای خرید محصول بر روی لینک های زیر کلیک کنید

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top