دانلود کتاب آموزش ASP.NET در ۲۱ روز

کتاب آموزش ASP.NET در 21 روز

کتاب آموزش ASP.NET در ۲۱ روز

با عرض سلام خدمت تمام بازدید کننده های عزیز

امروز می خواهم  یه مرجع نسبتا کامل برای آموزش برنامه نویسی ASP.NET  معرفی کنم. در این پست کتاب آموزش ASP.NET  در ۲۱ روز که بصورت اسکن شده و با کیفیت نسبتا خوب رو آماده کردیم.

 

از ویژگی های کتاب آموزش ASP.NET در ۲۱ روز :

ASP.NET فراتر از یک نسخه تکمیل شده در مقایسه با نسخه قبلی خود یعنی ASP کلاسیک است . ASP.NET یک محیط کامل جهت پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب است . با اینکه ASP.NET از لحاظ گرامر با ASP کلاسیک شباهت هائی را دارد ولی تکنولوژی فوق با ارائه یک مدل جدید برنامه نویسی بهمراه زیر ساخت های لازم ،امکان ایجاد نرم افزارهای تحت وب را با امنیت و استحکام بیشتر فراهم می آورد.

ASP.NET برخلاف ASP کلاسیک ترجمه می گردد. در محیط دات نت می توان با استفاده از هر یک از زبانهای برنامه نویسی حمایت شده نظیر :

Visual basic.Net,C#,Jscrip.Net اقدام به نوشتن برنامه ها نمود.برنامه های ASP.NET از تمامی توان و پتانسیل های ارائه شده توسط دات نت استفاده می نمایند. در ASP.NET می توان از ویرایشگرها ی ویژوال و سایر ابزارهای برنامه نویسی نظیر ویژوال استودیو دات نت استفاده نمود.

پیاده کنندگان نرم افزارهای تحت وب به کمک ASP.NET می توانند از دو تکتولوژی عمدهء فرم های وب (Web Forms) و سرویس های وب (Web service) برای ایجاد نرم افزاراستفاده نمایند.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • 22 مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۴ دیدگاه

Amir

پایه‌ی Asp با asp.net از زمین تا ماه متفاوته.

پاسخ دهید
۱

جاوید

این asp قدیمی است نه asp.net لطفاً دقت کنید بعد بارگذاری کنید

پاسخ دهید
۱


Top