گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی

خیلی از بچه هایی که دارند برنامه نویسی کار میکنند اولین مشکلی که دارند گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی است و نمیدونند از کجا و چطور سفارش پروژه برنامه نویسی بگیرند. در این مقاله میخواهیم در مورد گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی بیشتر صحبت کنیم و بگیم اگر میخواهید سفارش پروژه برنامه نویسی داشته باشید باید چه کنید.

گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی

گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی

چند روش برای گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی وجود دارد که سعی میکنیم به صورت لیست، توضیحاتی در موردشون ارائه دهیم. 

  • گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی از شرکت ها
  • گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی از اطرافیان و دوستان
  • گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی از اینترنت 

قبل از اینکه در مورد گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی صحبت کنیم باید این رو در نظر بگیرید که باید یک رزومه قوی و خوب برای خوب دست و پا کنید. خوب شاید بپرسید رزومه از کجا بیارم. شما اگر برنامه نویس خوبی باشید میتوانید با انجام پروژه های رایگان برای دیگران یا در نظر گرفتن یک پروژه و انجام آن کمتر از چند ماه صاحب یک رزومه خوب و قابل قبول می شوید.
هر وقت رزومه داشته باشید گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی خیلی خیلی راحتر می شود. چون کسی که میخواهد به شما سفارش دهد رزومه و نمونه کارهای شما رو میبیند. پس هر وقت دستتون خالی شد و پروژه نداشتید یک پروژه در نظر بگیرید و شروع به انجام آن کنید. هم یک تمرین و تجربه خوب برای شما می شود هم یک نمونه کار و رزومه است.

گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی از شرکت ها

بعد از اینکه یک رزومه خوب و قابل قبول برای خود دست و پا کردید به شرکت های برنامه نویسی سر بزنید و رزومه و نمونه کارهای خود رو ارائه دهید و اگر باهاشون صحبت کنید احتمال گرفتن پروژه برنامه نویسی به شدت بالا است. در ابتدا شاید پیشنهاد شرکت (هزینه) برای انجام پروژه کم باشد اما به صرفه است چون شما در ابتدای راه هستید. پس اگر قیمت پایین دادند ناراحت نباشید چون فقط چند پروژه اول این گونه است اگر شما واقعا برنامه نویس خوبی باشید صد در صد بعدا به راحتی پروژه های کلان رو میگیرید. 
این رو هم در نظر بگیرید که با رفتن به یک شرکت و نگرفتن پروژه برنامه نویسی بیخیال نشید باید حداقل ۵۰ شرکت برید و باهاشون حرف بزنید. پس زود خسته و دل زده نشید حتما باید برید صحبت کنید.

انجام پروژه برنامه نویسی

گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی از اطرافیان و دوستان

بعد از اینکه در مورد گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی از شرکت ها صحبت کردیم حال میخواهیم یک روش دیگر برای گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی رو معرفی کنیم. یکی دیگر از روش ها این است که به دوستان و آشنایان بسپارید که اگر پروژه ای چیزی بود شما رو خبر کنند.
البته یک نکته مهم رو در نظر بگیرید که هر کسی رو دیدید بهش نگید چون پرستیژ و اعتبار خودتون رو زیر سوال میبرید. یک خاطره تو این زمینه براتون تعریف کنم ما یه دوست داشتیم که بنده خدا بیکار بود این دوستمون خودش صحبت میکرد داداشم هر کسی رو میبینه میگه واسه این داداش ما یه کار جور کن از کارگر ساختمانی گرفته تا دکتر و …، طوری که دیگه جنبه جوک و مسخره بازی به خودش گرفته و دیگه به هر کسی میگه میخندن، پس هر کسی رو دیدید بهش نگید به کسایی بگید که میدونید آبی ازشون گرم میشه و تو این زمینه ها هستند.

گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی از اینترنت 

روش بعدی که به نظرم بهترین روش برای گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی است استفاده از اینترنت است یعنی شما میتوانید با استفاده از اینترنت به بازاری وصف ناشدنی دست پیدا کنید. فقط باید بدانید چطور و چگونه این کار رو انجام دهید. پیشنهاد میکنم ابتدا چند پروژه انجام بدید تا بخش نمونه کار و رزومه تون اوکی بشه بعد برید پروژه بگیرید. 
شاید بپرسید از کجا باید پروژه بگیرم، روش های مختلفی برای گرفتن پروژه برنامه نویسی از اینترنت وجود دارد. میتوانید به سایت های مختلف ایمیل بزنید یا تماس بگیرید و رزومه خود رو ارسال کنید. البته باید یک متن ایمیل خوب و درست انتخاب کنید و به صورت اختصاصی برای هر سایت ارسال کنید. 
روش دیگر این است در گوگول جستجو کنید، با جستجو میتوانید تعداد زیادی پروژه پیدا کنید که اصلا براتون بارو کردنی نیست. یک کار دیگه استفاده از انجمن های برنامه نویسی و مهم ایران است. یا میتوانید در سایت هایی که پروژه های برنامه نویسی رو به مزایده بذارند ثبت نام کنید و با استفاده رزومه و قیمت پایین تر پروژه رو مال خود کنید اما طوری قیمت بدید که خیلی پایین نباشد چون کرفرما شک میکند شما برنامه نویس خوبی نیستید. 

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top