مدت زمان یادگیری نود جی اس

بعد از اینکه مقاله نود جی اس چیست را در سایت منتشر کردیم خیلی در مورد این پرسیدند که مدت زمان یادگیری نود جی اس و در چه زمانی می شود به نود جی اس مسلط شد. در این مقاله میخواهیم جواب این سوال رو بدیم. پس اگر میخواهید بدونید مدت زمان یادگیری نود جی اس چه قدر است این مقاله رو تا انتها مطالعه کنید.

مدت زمان یادگیری نود جی اس

دوستان در مقاله مدت زمان یادگیری برنامه نویسی چند مورد را بررسی کردیم که تاثیر بسزایی در مدت زمان لازم برای یادگیری برنامه نویسی دارند. این چند مورد را دوباره در این مقاله به صورت کلی ذکر میکنیم.

  • زبان برنامه نویسی 
  • زمان روزانه برای برنامه نویسی
  • تمرین و تکرار 
  • الگوریتم و فلوچارت 
  • ضریب هوش
  • زبان انگلیسی 
  • ریاضیات 
  • سن 
  • اراده و حوصله‌

نود جی اس چیست

نود جی اس یک پلتفرم کدنویسی سمت سرور است که بر پایه موتور جاوااسکریپت مرورگر گوگل‌ کروم کدنویسی شده است. Node.js یک پلتفرم کد باز برای گسترش برنامه‌های سمت سرور و تحت شبکه می‌باشد. این پلتفرم بر اساس زبان جاوااسکریپت نوشته شده است و قابلیت پیاده‌سازی بر روی سیستم‌عامل‌های ویندوز، لینوکس و سیستم عامل کامپیوترهای اپل را دارد. پیشنهاد میکنم برای آشنایی بیشتر با نود جی اس حتما مقاله نود جی اس چیست رو مطالعه کنید.

نکته مهم: نود جی اس، نه زبان برنامه نویسی است نه فریم ورک بلکه یک پلتفرم می باشد.

مدت زمان یادگیری پلتفرم نود جی اس

مدت زمان یادگیری نود جی اس

بعد از اینکه متوجه شدیدم که نود جی اس چی هستش حالا به سراغ مدت زمان یادگیری نود جی اس میرویم و میخواهیم در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته مدت زمان یادگیری نود جی اس را مورد بررسی قرار دهیم.

یادگیری مقدماتی پلتفرم نود جی اس:

معمولا برای اینکه بر مباحث مقدماتی نود جی اس مسلط شود باید خیلی بیشتر وقت بذاریم. در این سطح باید ۲۰ تا ۳۰ ساعت برای یادگیری مفاهیم اولیه وقت لازم است و حدود ۱۵۰ ساعت هم برای تمرین این مباحثی که یاد گرفته ایم باید وقت بذاریم. البته مقدار تمرین رو اگر به ۲۰۰ برسونیم خیلی خوب می شود.

یادگیری متوسطه پلتفرم نود جی اس:

برای اینکه بیشتر بر این پلتفرم مسلط شوید حداقل باید ۱۰۰ ساعت آموزش ببینید و حدود ۵۰۰ ساعت هم برای تمرین کنار بذارید. باز میگم ساعت تمرین رو تا میتونید بیشتر کنید. 

یادگیری پیشرفته پلتفرم نود جی اس:

اگر خواستید به صورت حرفه ای به این پلتفرم مسلط شوید باید حداقل ۲۰۰ ساعت وقت برای یادگیری کنار بذارید و حدود ۱۵۰۰ ساعت هم برای تمرین تا بتوانید حرفی برای گفتن داشته باشید. 

نکته: این آمار که ارائه دادیم یک آمار تقریبی برای یادگیری نود جی اس است و برای هر کس با شرایطش فرق میکند. پیشنهاد میکنم مقاله مدت زمان یادگیری برنامه نویسی رو حتما مطالعه کنید.

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۱ دیدگاه

رژيم لاغری

عالی بود ممنون

پاسخ دهید
۰


Top