طراحی قالب سایت در فتوشاپ

 امروز با جلسه ای دیگر از مجموعه آموزش دوره طراحی وب زبان اصلی در خدمت شما عزیزان هستیم . چند وقت پیش دوره ای رو شروع کردیم با عنوان دوره آموزش طراحی وب که شامل مجموعه ای از کتاب های برنامه نویسی و کد نویسی وب هست در این لحظه کتاب های آموزش html  و آموزش css  رو داخل سایت قرار داده ایم.

 طراحی قالب سایت در فتوشاپ

در جلسه قبلی هم یک کتاب در مورد طراحی قالب در فتوشاپ قرار داده بودیم با عنوان آموزش فتوشاپ برای طراحی سایت  که می توانید دانلود کنید. امروز در جلسه ای دیگر از این دوره به سراغ جلد دوم کتاب آموزش فتوشاپ برای طراحی وب رفته ای که شامل ۳ جلد کتاب عالی هست در این پست جلد دوم این کتاب برای کاربران قرار داده می شود که شما عزیزان می توانید دانلود کنید .

در جلسه قبل هم متذکر شده ام که چرا ما در این دوره فقط کتب زبان اصلی رو میذاریم اگر یادتون باشه دو هدف اصلی رو دنبال میکردیم یکی یادگیری برنامه نویسی وب بود و یکی هم تقویت زبان انگلیسی البته تخصصی کامپیوتر هست. پس اگر دنبال این هستید که برنامه نویسی و کدنویسی وب رو به خوبی و به روز یاد بگیرید این دوره رو از دست ندهید چون واقعا بهترین ها رو گلچین کرده ایم و برای دانلود قرار میدهیم.

برای دسترسی به بقیه مطالب میتوانید از طریق  دوره طراحی وب سایت به سایر جلسات دسترسی داشته باشید.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۱۳.۵ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top