آموزش سئو و بهینه سازی سایت

آموزش بهینه سازی سایت

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

یکی از ضرورت های مهم و همیشگی برای کسب و کارهای آنلاین بحث بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا همان سئو هست که خیلی از کسب و کارها متاسفانه رعایت نمیکنند . هر مدیر کسب و کار باید با معقوله سئو آشنایی داشته باشید یا بتوان گفت یک کارشناس سئو باید باشد چون شما از طریق سئو میتوانید کاربران را به صورا هدفمند و رایگان به داخل سایت یا صفحه مورد نظراتان سرازیر کنید بدون هیچ گونه هزینه مادی ، پس باید سئو در راس کارهایی ابتدایی یک وبسایت باشد . در ادامه در مورد سئو بیشتر توضیح میدهیم و به صورت کامل میگوییم سئو چیست ؟

بهینه‌سازی موتور جستجو چیست ؟ (سئو چیست؟)

بهینه‌سازی موتور جستجو، (به انگلیسی: Search engine optimization)، به اختصار سئو (به انگلیسی: SEO)، یک روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج یک موتور جستجوی طبیعی و یا الگوریتمی است. بطور کلی وب گاه‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند. «سئو» توانایی انواع جستجو را دارد، از جمله: جستجوی تصاویر، مکانی، جستجوی ویدئو، جستجوی علمی، جستجوی خبری و صنعت خاص در رأس موتور جستجو هستند.

به عنوان یک استراتژی بازاریابی اینترنتی، «سئو» به چگونگی کارکردن موتورهای جستجو و اینکه چه چیزی جستجو می‌شود، رسیدگی می‌کند و همین‌طور کلمات کلیدی تایپ شده و اینکه کدام یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار می‌گیرد را مورد بررسی قرار می‌دهد. بهینه‌سازی وب سایت شامل توسعه مطالب موجود در خود سایت و اچ‌تی‌ام‌ال و برنامه‌نویسی مربوط به هر دو و همچنین ارتباط بین کلمات کلیدی و حذف موانع مربوط به فعالیتهای نمایه سازی در موتور جستجو و ترویج یک سایت برای افزایش تعداد لینک دهنده و یا لینک‌های ورودی، از دیگر تاکتیک‌های جستجوگرها است. در کل «سئو» به معنی بهینه‌سازی موتور جستجو است.

 

بعد از صحبت در مورد سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو در انتهای این صفحه کتابی را آماده کردیم که در قالب ۱۷ صفحه و به صورت خلاصه توضیحات جالبی در مورد سئو کسب و کارهایی آنلاین ارائه میدهد که پیشنهاد میکنم حتما این کتاب را مطالعه کنید.

دانلــود بـاکـــس

لینک های دانلود در این باکس قرار دارد
  • ۰.۵ مگابایت
  • سورس ایران
  • پسورد : www.sourceiran.com

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top