دانلود آموزش SQL Server جلسه ۶۵

دانلود آموزش SQL Server

آموزش SQL Server

اگر مطالب سایت را دنبال کرده باشید در جلسه قبل در مورد فشرده سازی یا همان Data Compretion صحبت کردیم و سعی شد تاثیرات Data Compretion بر سرعت sql server را مورد بررسی قرار دهیم در ادامه آن فیلم در این جلسه هم به سراغ Data Compretion رفته ایم و به صورت کامل این مبحث را آموزش میدهیم .

فشرده سازی یا Data Compretion چیست؟

قابلیتی است که در SQL Server 2008 معرفی شده و بوسیله آن می توان داده های موجود در یک جدول Heap و یا داده های ایندکس را فشرده نمود.
فشرده سازی باعث می شود که حجم داده ها در دیسک و همچنین حافظه کاهش پیدا کند این موضوع باعث خواهد شد که کارایی و سرعت SQL Server به صورت چشم گیری افزایش پیدا کند.

تأثیر فشرده سازی بر سرعت SQL Server :

همه ی ما می دانیم که ظرفیت یک Page هشت کیلوبایت می باشد، حالا فرض کنید بتوانیم با استفاده از یک مکانیزمی بیش از هشت کیلوبایت داده در یک Page ذخیره کنیم. در این حالت عملکرد IO به نحوی مناسب تغییر پیدا خواهد کرد.

اگه اطلاع داشته باشید یکی از محبوبترین پایگاه داده های موجود پایگاه داده SQL Server هست که مورد توجه خیلی از کاربران بخصوص ایرانی قرار گرفته است در این دوره ما از SQL Server 2008 استفاده کردیم به دلیل این که در اکثر ادارات ، شرکت ها و موسس های خصوصی و غیر خصوص دارند از نسخه ۲۰۰۸ استفاده میکنند بعدش کسانی که بتوانند با پایگاه داده SQL Server 2008 کار کنند می توانند از نسخه های قبلی و بعدی به راحتی استفاده کنند.

مطالبی که در این جلسه تدریس شده است :

  • ادامه تاثیر data compression بر سرعت sql server

پایگاه داده SQL Server :

مایکروسافت اس.کیو.ال سرور یا مایکروسافت سی‌کول سرور (به انگلیسی: Microsoft SQL Server) یک نرم‌افزار سیستم مدیریت بانک‌های اطلاعاتی است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده می‌شود.

دوستانی که میخواهند به صورت کامل دوره رو خریداری کنند :

دوستان عزیزی که میخواهند دوره رو به صورت جلسه ای تهیه کنند می توانند از لینک زیر استفاده کنند .

لیست جلسات دوره جامع آموزش پایگاه داده SQL Server

خرید محصول

برای خرید محصول بر روی لینک های زیر کلیک کنید

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top