آموزش پایگاه داده SQL Server | جلسه ۴۲

آموزش پایگاه داده SQL Server

دوره آموزش SQL Server

با جلسه ای دیگر از دوره آموزش sql server در خدمت شما هستیم تا این لحظه ۴۱ جلسه از این دوره منتشر شده ، در این پست جلسه ۴۲ از این دوره رو منتشر میکنیم در این جلسه به سراغ آموزش b-tree در sql رفته ایم .  در ادامه هم در مورد b-tree صحبت میکنم که اصلا b-tree چیست و به چه دردی میخورد .

توضیح مختصر آموزش B-Tree در  SQLSERVER چیست؟

معمولا ساختمان دادهTree  یا درخت، مفهوم جدیدی برای ما نیست و در درس هایی مانند ساختمان داده و یا طراحی الگوریتم، با آن ها آشنایی داریم. اما در آموزش B-Tree در  SQLSERVER چیست، با یکی از کاربردهای عملی ساختمان داده درخت و مزیت های استفاده از آن ها در ذخیره سازی اطلاعات آشنا خواهیم شد.

به طور خلاصه B-Tree یک درخت متوازن چند سطحی Disk-Based است (Balanced Tree) که به دلیل دارا بودن ویژگی های خاص، باعث افزایش سرعت انجام عملیات روی داده ها می شود.

اگه اطلاع داشته باشید یکی از محبوبترین پایگاه داده های موجود پایگاه داده SQL Server هست که مورد توجه خیلی از کاربران بخصوص ایرانی قرار گرفته است در این دوره ما از SQL Server 2008 استفاده کردیم به دلیل این که در اکثر ادارات ، شرکت ها و موسس های خصوصی و غیر خصوص دارند از نسخه ۲۰۰۸ استفاده میکنند بعدش کسانی که بتوانند با پایگاه داده SQL Server 2008 کار کنند می توانند از نسخه های قبلی و بعدی به راحتی استفاده کنند.

مطالبی که در این جلسه تدریس شده است :

  • b-tree

پایگاه داده SQL Server :

مایکروسافت اس.کیو.ال سرور یا مایکروسافت سی‌کول سرور (به انگلیسی: Microsoft SQL Server) یک نرم‌افزار سیستم مدیریت بانک‌های اطلاعاتی است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده می‌شود.

دوستانی که میخواهند به صورت کامل دوره رو خریداری کنند :

دوستان عزیزی که میخواهند دوره رو به صورت جلسه ای تهیه کنند می توانند از لینک زیر استفاده کنند .

لیست جلسات دوره جامع آموزش پایگاه داده SQL Server

خرید محصول

برای خرید محصول بر روی لینک های زیر کلیک کنید

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top