آموزش تصویری SQL Server | جلسه ۳۶

آموزش تصویری SQL Server

آموزش تصویری SQL Server

با جلسه ۳۶ از دوره آموزش تصویری sql server در خدمت شما هستیم در این جلسه به سراغ تراکنش ها در sql server رفته ایم و به صورت کامل این موضوع رو آموزش میدهیم .

تراکنش چیست؟

تراکنش یک یا چند دستور SQL می باشد مثل به روزرسانی، درج و یا حذف یک یا چندین سطر از داده ها که با همدیگر یک واحد منظقی از کار را شکل می دهند. این دستورات SQL که شکل دهنده ی تراکنش هستند، نوعا کاملا مرتبط به هم هستند و اعمال وابسته به هم را انجام می دهند. هر دستور در تراکنش قسمتی از یک کار را انجام می دهد، اما برای تکمیل کار، همه ی دستورات مذکور ضروری هستند.

اگه اطلاع داشته باشید یکی از محبوبترین پایگاه داده های موجود پایگاه داده SQL Server هست که مورد توجه خیلی از کاربران بخصوص ایرانی قرار گرفته است در این دوره ما از SQL Server 2008 استفاده کردیم به دلیل این که در اکثر ادارات ، شرکت ها و موسس های خصوصی و غیر خصوص دارند از نسخه ۲۰۰۸ استفاده میکنند بعدش کسانی که بتوانند با پایگاه داده SQL Server 2008 کار کنند می توانند از نسخه های قبلی و بعدی به راحتی استفاده کنند.

مطالبی که در این جلسه تدریس شده است :

  • تراکنش ها

پایگاه داده SQL Server :

مایکروسافت اس.کیو.ال سرور یا مایکروسافت سی‌کول سرور (به انگلیسی: Microsoft SQL Server) یک نرم‌افزار سیستم مدیریت بانک‌های اطلاعاتی است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده می‌شود.

دوستانی که میخواهند به صورت کامل دوره رو خریداری کنند :

دوستان عزیزی که میخواهند دوره رو به صورت جلسه ای تهیه کنند می توانند از لینک زیر استفاده کنند .

لیست جلسات دوره جامع آموزش پایگاه داده SQL Server

خرید محصول

برای خرید محصول بر روی لینک های زیر کلیک کنید

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : ۰ دیدگاه
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Top